آخرین بار برای ثبت نام در اولین جشنواره ملی سلامت دانش آموزی

[ad_1]

مدیرکل دفتر مشاوره سلامت دانش آموزی با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام در اولین جشنواره ملی سلامت دانش آموزی مهرماه امسال به پایان می رسد، گفت: این مراسم در حوزه سلامت روان و جسم است. تلاش برای بهبود علائم.” مراقبت های بهداشتی بر اساس نیاز و اهمیت مراقبت های بهداشتی در جمعیت دانشجویی و در دانشگاه های کشور برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، دکتر. ابراهیم نعیمی ضمن پرداختن به این موضوع گفت: جشنواره ملی سلامت دانشجویی با شعار “سلامت برای همه دانشجویان در تمامی دانشگاه ها” سنت مراقبت فردی و اجتماعی است که توسط دفتر مشاوره و سلامت برگزار می شود. انجمن امور دانشجویان.

وی گفت: این جشنواره با تاکید بر اهمیت سلامت، از دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برای شرکت دعوت می کند، فراخوانی که از همه دانشجویان دعوت می کند تا ایده های خلاقانه و تخصص خود را در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی ایجاد کنند. فرهنگ سواد در سلامت روان و جسم، مراقبت از خود، شفقت، قدرت اجتماعی، مسئولیت پذیری و ثبات.

نعیمی افزود: جشنواره ملی سلامت دانش آموزی بستری برای مشارکت فعال و اقدام مشارکتی در حوزه سلامت برای بیان ایده ها، دستاوردها و کشف استعدادهای عالی و ارتقا، قدردانی و استفاده از این توان منحصر به فرد دانش آموزان است.

رئیس جشنواره ملی سلامت دانشجویی افزود: جشنواره ملی سلامت دانشجویی به عنوان بستری برای نمایش مهارت ها و استعدادهای ارزشمند دانشجویان و بستری مناسب برای به نمایش گذاشتن ظرفیت های باورنکردنی دانشگاه هاست.

مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت دانشجویی مسئولیت اسلام و سلامت، بهداشت و دانشگاه، سلامت و ایمنی، بهداشت و خانواده، سلامت و ازدواج، سلامت و کار، سلامت و ورزش، سلامت و تغذیه، سلامت و خانواده، سلامت و ازدواج، سلامت و اشتغال، سلامت و ورزش، سلامت و تغذیه. حق امتیاز و سلامت و فضای مجازی بیان شده است.

نعیمی گفت: جشنواره فوق در 5 دسته آموزشی، پژوهشی و فناوری، ایده ها و تجربیات نو، محصولات رسانه ای – هنر و فضای مجازی برگزار می شود.

وی در پایان گفت: این جشنواره ویژه تمامی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور است که از اسفند ماه سال 1379 آغاز شده و تا پایان مهرماه 1301 ادامه خواهد داشت و علاقه مندان می توانند جهت مشارکت در این رویداد به آدرس https://. /festival.saorg .ir / fa / انتقال و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره در تهران، طبقه ششم انجمن امور دانشجویان.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.