اجرای اولین پروژه مشترک برق رسانی کهگیلویه و بویراحمد

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان استانی و شهری 12 پروژه برق رسانی شهری و روستایی در شهرستان چرام استان کهگیلویه و بویراحمد با بیش از 65 میلیارد ریال بدهی اجرا شد.

جمال معتمدی زاده در مراسم راه اندازی 12 پروژه برق رسانی شهری و روستایی در چرام، گفت: 12 پروژه برق رسانی شهری و روستایی با بیش از 65 میلیارد ریال بدهی در شهرستان چرام افتتاح شد.

وی کاهش نوسانات، ناپایداری شبکه، کاهش نرخ تلفات برق، استفاده از آخرین فناوری شبکه و جلب رضایت مصرف کنندگان را از اهداف عنوان کرد و از مهمترین اهداف افتتاح این پروژه ها 370 نیروگاه فشار متوسط ​​و ضعیف به طول 32 کیلومتر عنوان کرد. طول شبکه

معتمدی زاده گفت: در اجرای این طرح ها 30 هزار نفر از هشت هزار خانوار از مزایای آن بهره مند می شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه شهر شهرستان چرام با 24 خانوار و بدهی 750 میلیون تومانی هم اکنون از نعمت برق پایدار بهره مند شده اند.

معتمدی زاده همچنین از واردات 130 نیروگاه خورشیدی با بدهی بیش از 13 میلیارد ریال معادل یک میلیارد و 300 میلیون گوجه فرنگی به ساکنان روستای چرام خبر داد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در بخشی دیگر از سخنان خود از اجرای اولین پروژه برق رسانی «مخلوط» در استان و شهرستان چرام خبر داد و گفت: امکان راه اندازی برق وجود دارد. محاسبات با مشکل از محاسبات قدرت ترکیبی استفاده کنید.

معتمدی زاده گفت: این اصول در عین اینکه کارکرد و مدیریت آن آسان نیست، خطر سرقت شبکه های برق را به کمترین حد ممکن می رساند.

وی با بیان اینکه میزان هزینه اجرای طرح «کامپوزیت» در روستای «دلی باریک» شهرستان چرام از 550 میلیون تومان گذشت گفت: مجموع فونداسیون ها 30 عدد، طول شبکه کم است. ولتاژ است. در ارتفاع 900 متری، در مجموع از 35 فانوس گذرگاه ال ای دی استفاده شد و تعداد پایه های چوبی تعبیه شده در پروژه 5 عدد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از راه اندازی تعدادی پروژه برق رسانی در سال جاری خبر داد و افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تعدادی از نیروگاه های استان در سال جاری به بهره برداری می رسد.

معتمدی زاده گفت: مهمترین پروژه برق رسانی که در ماه های نخست امسال اجرا می شود خط دو برق سردار شهید سلیمانی از دهدشت تا ایستگاه چاروسا با بیش از یک میلیون تومان بدهی 90 هزار تومانی است.

وی با بیان اینکه تامین برق پروژه های روستایی با کد روستا از سوی وزارت کشور به شدت پیگیری می شود، افزود: تابستان امسال به دلیل بارندگی کم برای تامین برق مستمر شرایط سختی خواهیم داشت. “

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:

فرماندار شهرستان چرام در این مراسم با برشمردن دیگر ابعاد توسعه این شهرستان تاکید کرد: شهرستان چرام از یکسری قدرت های عمرانی برخوردار است و با نصب تی در اجرای طرح های خدماتی اساسی می توان به این توانایی دست یافت.

سید عبدالرحمن توفیقیان گفت: زمین حاصلخیز، آب مناسب و محیط شهری چرام می تواند شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران در زمینه های کشاورزی و صنعتی فراهم کند.

وی همچنین از تلاش دولت سیزدهم برای برون رفت از مشکلات کنونی شهرستان چرام خبر داد و گفت: امیدواریم با تامین بدهی های هنگفت و تداوم حضور مردم شاهد رفع برخی از مشکلات کنونی مردم این شهرستان باشیم. سازمان های مسئول.”

توفیقیان از مردم به ویژه کشاورزان شهرستان خواست تا قبل از استفاده از برق کنترل لازم را بر ورود گرما داشته باشند.

به گزارش ایسنا، شهردار شهر چرام از تلاش های شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد برای اجرای پروژه های برق رسانی در این شهر تقدیر کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.