ارتش امروز با قبل از انقلاب بسیار متفاوت است

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی یک سیاستمدار اصولگرا گفت: ارتش جمهوری اسلامی با این اعتقادات که جلوه های درخشان ایمانی و دینی دارد، تفاوت زیادی با ارتش مبارز دارد.

حمیدرضا ترقی در گفت وگو با ایسنا، در آستانه فرا رسیدن روز ارتش، اظهار کرد: 19 فروردین روز وفاداری ارتش ایران به امام و انقلاب بود و اپه های ربات ها منشأ آن بوده است. از اخبار زیاد تغییرات در کشور و ساختار نظامی. از این رو باید از این روز به عنوان تولدی دوباره نظامی در ایران اسلامی یاد کرد. تولد با انقلاب اسلامی و همراهی مردم همراه بود و حس استقلال، اتکا به نفس، اعتماد به نفس، خلاقیت و قدرت و ایمان به سربازی را شکل داد.

وی درباره حضور نظامی در جام مقدس افزود: امروز ارتش جمهوری اسلامی اولین نیروی نظامی منطقه در دریا، هوا و زمین است. در تمام سال های پس از انقلاب شاهد رشد نظامی قابل توجهی بوده ایم. ارتش نه تنها در داخل مرزهای کشور بلکه در دریا و فراتر از مرزها نیز توانسته است نقاط قوت و توانایی خود را به نمایش بگذارد تا استکبار در مقابل آن مقاومت نکند.

یکی از اعضای ائتلاف مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی توانسته با سلاح، اعتماد به نفس، خویشتن داری و نیروهای تهاجمی بدرخشد، به گونه ای که حتی قوی ترین کشورهای منطقه نیز مانند که مایل به خرید تسلیحات نظامی اعم از انواع حفاظ و پهپادهایی که از آن می آیند کشور ماست و این نشان می دهد که نظامی که در اوایل انقلاب اسلامی مجبور به نصب سیم خاردار در خارج از کشور بود، امروز بسیار متفاوت است. فلش ها: مهارت های تهاجمی که بسیاری از آنها هنوز برای دشمن ناشناخته هستند.

ترقی گفت: ارتش جمهوری اسلامی نقش اساسی در فرار دشمن از منطقه و حفاظت از مرزهای آن داشت. اما برخی هنوز حقوق مربوط به جنگ و پیش از وجود خود را دریافت نکرده اند، با این حال نشان داده می شود که با ایمان به انقلاب اسلامی و تبعیت از ائتلافی که با امام و رهبری کرده اند، تا آخرین قطره خون آنها از این کشور و نظام دفاعی است. می تواند امنیت و آرامش ملی را حفظ کند و امنیت و امنیت روزمره کشور را افزایش دهد.

نماینده سابق مجلس گفت: ارتش ضد تروریسم جمهوری اسلامی حامی جهانیان مظلوم و مخالفان مسلمان منطقه و حفظ صلح و امنیت در منطقه است و توانسته است کنترل خود را حفظ کند.جمهوری مستقل جمهوری اسلامی در عین حال ارتش شاهنشاهی، مخالفت مردم محلی را سرکوب کرد و از منافع صهیونیست ها و آمریکایی ها حمایت کرد. قبل از انقلاب اسلامی، ارتش برای تسلیحات به غرب وابسته بود، در مقابل مردم می ایستاد و مستشاران آمریکایی که اراده آنها کنترل عملیات نظامی بود، کنترل می شد.

وی ادامه داد: امروز ارتش به بلایای انسانی و طبیعی نزدیک شده و همچنان که در مرزها از امنیت ملی به شدت دفاع می کند، در صدد مقابله با مشکلات است. نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مومن به ارزش های انقلاب اسلامی است و به جای گوش دادن به آمریکا و مستکبران آن، تابع رهبری و ولایت است و در راه رضای الهی قدم برمی دارد. . طبیعتاً چنین ارتشی با ارتش ستمشاهی که دارای این اعتقادات است که مظاهر درخشان ایمان و عبادت فراوانی دارد بسیار متفاوت است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.