اسفاری: جنایات علیه ملت فلسطین با هیچ جنایت دیگری قابل مقایسه نیست

[ad_1]

عضو کمیسیون امور داخلی و شورای ائتلاف مسلمانان تاکید کرد: رژیم صهیونیستی 70 سال است که فلسطینیان بی گناه را می کشد و این جنایت علیه ملت فلسطین است و با هیچ جنایت دیگری قابل مقایسه نیست.

محمدحسن آصفری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، اظهار کرد: جمهوری اسلامی همیشه کشتار مردم بی گناه در جهان را محکوم می کند، چه جنایت باشد. علیه فلسطین مردم یا مردم اوکراین یا یمن. اتفاق خواهد افتاد. هیچ کس نباید به خود اجازه دهد که در امور کشور دخالت کند و مردم بی گناه را نابود کند. خون همه مردم جهان چه زرد و چه سفید و چه مسلمان و چه غیر مسلمان به یک اندازه مهم است.

وی گفت: وضعیت مردم فلسطین به هیچ وجه با مردم اوکراین قابل مقایسه نیست. این افراد اسیر شده اند. جنایاتی که در 70 سال گذشته علیه مردم فلسطین انجام شده با هیچ جنایت دیگری قابل مقایسه نیست.

نماینده مردم اراک در کنفرانس اسلامی گفت: اتحاد کشورهای مسلمان در روز قدس، دولت صهیونیستی را از دستیابی به اهداف شوم خود باز داشته و به تهدیدی برای این رژیم تبدیل شده است. از سوی دیگر، دولت صهیونیستی اصلاً یک دولت نیست، اما آخرین دولت در صف طولانی غیرنظامیان بیگناه فلسطینی است. به نظر من آنچه تاکنون مانع دستیابی دولت صهیونیستی به اهدافش شده است، مخالفت مردم فلسطین و از سوی دیگر حمایت ملت های مسلمان جهان از مردم فلسطین است.

اسفاری در پایان تاکید کرد: نماد نفرت از رژیم صهیونیستی و حمایت مردم فلسطین روز قدس است. به نظر من دولت صهیونیستی از اتحاد و همبستگی که در روز قدس بین ملت های مسلمان شکل می گیرد، هراس دارد. روز قدس باید به عنوان نماد جنگ با رژیم صهیونیستی و حمایت مردم فلسطین در جهان زنده نگه داشته شود تا دولت صهیونیستی به اهداف خود نرسد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.