اصفهان تابلوی قرآن در دست دارد – ایسنا

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان همزمان با ماه مبارک رمضان و از 5 تا 10 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که پس از سه سال وقفه برگزار می شود، فرصتی را برای 140 سازمان، سازمان و سازمان فعال در حوزه قرآن و عترت فراهم می کند. . ایتفه

حامیان مالی در زمینه نشر قرآن و نشریات مذهبی، رسانه ها، رسانه های اجتماعی و دیجیتال، استارت آپ ها و خدمات نرم افزاری نوین قرآن، محصولات سنتی قرآنی، هنر (نقاشی، خوشنویسی، فعالیت های حجمی، خشت، خشت و…)، خدمات آموزشی کودکان و نوجوانان و خانواده های قرآنی، ارگان ها و مؤسسات دولتی و مؤسسات قرآن و عترت و مؤسسات مرتبط با علم و آموزش و طراحی و طراحی، تزئین و نوسازی اماکن مذهبی و فرهنگی و ارائه خدمات مرتبط فعالانه مشارکت خواهند داشت. این. نمایشگاه.

مراکز قرآنی و فعالان چهار استان اصفهان، تهران، قم و کرمان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و دستاوردهای خود را در فضایی به وسعت 14 هزار متر مربع به نمایش می گذارند.

هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان پس از سه سال وقفه برگزار می‌شود و از جمله مولفه‌های آن می‌توان به افزایش پنج برابری تعداد و تعداد شرکت‌کنندگان و نیز یک عمل کامل فرهنگی و مذهبی (نه تجاری) اشاره کرد.

برگزاری همایش های قرآنی از مراکز اصلی کشور، میزبانی از تئاترهای قرآنی و روضه های مذهبی و قرآنی و تواشیح، نواختن طبل و روضه خوانی حرم امام رضا (ع)، پرده خوانی، برگزاری نمایش نمادین قدیمی در فضای باز نشان دادن برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی اصفهان راه اندازی تظاهرات، برگزاری جنگ شاد خانوادگی برای کودکان و نوجوانان به منظور ترویج اطلاعات و معارف دینی و… از جمله برنامه هایی است که در انزوا و در تجلی آن برگزار می شود. قرآن و عترت.

شایان ذکر است علاقه مندان جهت بازدید از هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان می توانند از تاریخ 5 الی 10 فروردین ماه از ساعت 16 الی 22 به نمایشگاه بین المللی اصفهان در کمربند شرقی، روبروی منطقه روشندشت مراجعه کنند. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.