اطلاعیه پلیس شب قبل از ماه مبارک رمضان: از تظاهر به روزه گرفتن در ملاء عام خودداری کنید

[ad_1]

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در شب قبل از ماه مبارک رمضان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا، در این بیانیه آمده است: دستورالعمل عمومی جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن کریم، ماه شب قدر، ماه نماز و ماه کشاورزی و توسعه و رفاه مردم ما به ویژه جامعه از جمله رهبران اتحادیه ها و اعضای جامعه موارد زیر را در نظر گرفته و اجرا کنند:

به منظور حفظ حرمت ماه مبارک رمضان با روزه داری عزیزان، پرهیز از هرگونه ریا در روزه داری عمومی، پوشش نامناسب و کشف حجاب در اتحادیه های کارگری و مناطق محلی جامعه.

– در صورت صدور پروانه بهره برداری ویژه مراکز اقامتی و پذیرایی، ایستگاه های گردشگری، فرودگاه ها، ایستگاه های قطار و بیمارستان ها می توانند با رعایت موازین شرعی و با رعایت شئونات اسلامی به مسافران و افراد با عقل شرعی خدمات ارائه دهند. این کار را در حالت پنهان انجام دهید تا در ملاء عام تظاهر به روزه داری نکنید.

– فعالیت سایر مراکز پذیرش بدون مجوز ویژه ماه مبارک رمضان از یک ساعت قبل از اذان مغرب (افطار) مجاز است و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برخورد خواهد شد.مطابق قوانین و مقررات مراجعه کنید.

– بدیهی است مسئولیت عدم رعایت اتهامات فوق بر عهده مقامات و متولیان مناطق آسیب دیده است.

در پایان این پست برای همه مردم عزیز آرزوی سلامتی داریم: با تاکید بر رعایت شئونات اسلامی (پرهیز از کشف حجاب، استفاده از پوشش غیرعادی، عدم حضور زنان و مردان غیر عادی و …) همه شهروندان موظفند در صورت وجود هرگونه جرم و جنایت مراتب را به کلانتری 110 و یا به نزدیکترین کلانتری اطلاع دهند تا اقدامات مقتضی انجام شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.