انواع نرده شیشه ای

 

نرده شیشه ای

شباهت نوع نرده شیشه ای کامپوزیت فکی با ترده دفنی توکار زیاد دوچندان است. در ادامه دفنی توکار نیز نخست یراق آلات اضطراری به جهت کارگزاشتن در ادامه زمین جایگذاری می شوند. جایگذاری نرده ها بر بر روی مرحله صاف و کارگزاشتن نمودن آن ها در ادامه یک زمینه می تواند مشکلات ایستایی و زیبایی را تا حدودی برطرف کردن شده است.

 

 برای کارگزاشتن همین گونه نرده شیشه ای، نخست پروفیل ها را با اعتنا به طول آن ها با مسافت معین در ادامه کنار یکدیگر قرار می دهند، آنگاه شیشهها در ادامه همین پروفیلها جایگذاری شده و شالوده ها با بست در ادامه پروفیل ها جا گرفته و سفت شده و در ادامه اخیر درپوش آلومینیوم بر بر روی همین شالوده ها سوار می شود.

 پروفیل های به فعالیت رفته در ادامه کارگزاشتن همین هندریل های شیشه ای پوشیده از کاور آلومینیوم می باشد که بسته به طول تام شده فعالیت از 8 تا 12 سانتیمتر می باشد.

در واقع در ادامه هر چکیده که نیاز به مراقبت و یا این که نگهداری مسافت وجود دارد، می اقتدار از نردههای شیشهای به کارگیری کرد. به کارگیری کنید. می بایست شیشه و نرده ها نیز توانمند باشند تا وزن بالغ بر 300 کیلوگرم را تحمل کند. ممکن است خیال نمایید که به علت وجود شیشه همین نردهها از استحکام بالایی برخوردار نیستند، در ادامه حالی که چنین نیست.

این نرده ها در ادامه اشکال مکان هایی از گزاره خط مش پله ها، اطراف استخر، بالکن ها، پله های لازم و … پله شیشه ای با بالاترین حرفه آوری تولید شیشه های مقاوم و ایمن در ادامه تلفیق اجزای استیل ضد زنگ بنا ای قشنگ و بی نظیری را به دکوراسیون ساختمان شما بیشتر می کند.

این نرده به تیتر محافظی قشنگ و در ادامه عین هم اکنون شکیل فعالیت می کند. نرده اسپیگت عمده به تیتر نرده به دور استخر به کارگیری می شود. به برهان ظواهر بی آلایش و ارزش مطلوب می اقتدار از هندریل شیشه ای اسپیگات به تیتر یکی از از آیتم های حیاتی به جهت نرده خط مش پله و بالکن اسم برد. نردههای شیشهای در ادامه کنار بی خطر بودن از ایمنی بالایی هم برخوردارند و از حیث هزینه ای هم تماما به صرفه می باشند. به عبارتی طور که گفته شد، نرده شیشه ای را اکثر اوقات از کالا شیشه های سکوریت و شیشه لمینت میسازند. سپس از این که فعالیت کف سازی انجام شد نرده شیشه ای کارگزاشتن می شود. در ادامه حیث داشته باشید که در ادامه همین رویه پنل های شیشه ای به کارگیری شده مهم ضخامت کاهش میباشند و نیاز هست که از شالوده های فلزی به جهت استحکام عمده آن به کارگیری شود.

این نردهها اکثر اوقات ۱۰ میل میباشند و از دستکم یراق آلات به جهت اتصال به کارگیری آن ها به کارگیری میشود.

پایه های همین نرده از کالا آلومینیوم و استیل است. به طور کلی به جهت اثبات نگه داشتن پانل های نرده اضطراری هست که در ادامه درون زمین جای گذاری شوند.

 برای ساختن همین نوع که به شکل u بوده با به کارگیری از شالوده حفظ کننده شیشه ای که ارتفاعی 15 الی 25 سانتی متر داشته به کارگیری می شود و همین شالوده حفظ کننده که به ساختمان وصل و اثبات شده به جهت مهار همین شیشه در ادامه حیث گرفته می شود.

 این متاع از مخلوط شیشه های تک لایه یا این که دو لایه و یراق استیل تشکیل شده و به شکل U ایستاده قرار می گیرد و از بالا شیشه را مهار می نماید و به این شکل بر روی زمین متصل می شود.

این گونه نردهها از قطعات و یراق آلات فلزی همچون آلومینیوم و صفحه ها شیشه های تشکیل شده اند که می اقتدار از آن ها با هدف ارتقاء ایمنی و مراقبت در ادامه استخرها، بالکن ها، پله ها، جان پناه ها و غیره گزینه به کارگیری قرار داد.

ارتفاع همین نرده ها حدود 150 سانتی متر هست و تام استانداردهای فی مابین المللی را دارااست و با تصور ریلکس می تواند در ادامه کاربری های گوناگون از آن به کارگیری کرد. در ادامه تولید پله شیشه ای میزان مرغوب بودن یراق و اتصالات حفظ کننده پنل کف شیشه ای در ادامه زیبایی و امنیت فعالیت زیاد حیاتی هست به جهت این کالا متریال همین اتصالات از مواد با استمرار تعیین می شود.

 در پرتگاه ها و ایوان ها و بالکن ها و استخرها می اقتدار از همین نوع به کارگیری کرد. از همین متاع می اقتدار در ادامه مکان های گوناگون و درساختمان هایی با طراح مدرن و کلاسیک به کارگیری کرد.

 بیشترین کاربرده نرده شیشه ای لمینتی در ادامه بیمارستان و مطب ها، کالج ها، فرودگاه، مجتمع تجاری و هتل ها است. مقاومت نرده های شیشه ای لمینت نسبت به شیشه های سکوریت بالاست.

 

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.