اولین کارگردان ها بچه های استان در جوانی هستند

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رهبران قلب فرزندان استان هستند و نباید از خود راضی باشیم بلکه دست به دست هم دهیم تا تحولی در استان ایجاد کنیم.

سید علی احمدزاده در دیدار با معارضان اقتصادی در استان با استقبال از این دیدار با مخالفان اقتصادی افزود: با کمک فعالان اقتصادی می توانیم گام های اساسی در استان برداریم.

وی با استقبال از برگزاری جلسات با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی گفت: آمادگی دارم با فعالان اقتصادی جلساتی داشته باشم و هر زمان که چنین جلساتی برگزار می شود آنها را می پذیرم و در آن شرکت می کنم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص بخشنامه رئیس جمهور مبنی بر حمایت از سرمایه گذاران و سرمایه گذاران این بخش گفت:

احمدزاده افزود: زمانی که یک نفر جلسه تولید را راه اندازی می کند ده ها خانواده منتظر هستند تا پروژه و کار تولیدی انجام شود و پول داشته باشند، بنابراین کار شما مهم و مهم است.

وی با تشکر از همه حامیان صنعت، تولید، کشاورزی و کسانی که پیگیر شغل و تولید هستند، ادامه داد: در آینده جلسات ویژه تری برگزار می شود تا بتوانیم در جهت ارتقای استان گام برداریم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد که هم معاون استاندار کربلاست و هم از وی خواستار تغییر است، گفت: می توانیم از آن بهتر استفاده کنیم. این توانایی

احمدزاده با بیان اینکه تا زمانی که شما بتوانید کار کنید سعی می کنم از تهران پول بگیرم، تاکید کرد: چند روز پیش 20 میلیارد گوجه فرنگی از سازمان جنگل ها دریافت کردم که علاوه بر منابع، جنگل های بلوط استان را نجات داد. استفاده از استان برای مقابله با آتش سوزی جنگل ها ایجاد شده است.

وی گفت: برای دشت های کشاورزی لنده و بویراحمد، کهگیلویه و سایر نقاط استان از جمله زیلایی، دیشموک و چاروسا به 8 میلیارد گوجه فرنگی نیاز داریم. موافقت کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مهم ترین کار جذب اعتبار است، در پاسخ به سخنان یکی از اقتصاددانان مبنی بر بازپرداخت، گفت: هیچ پول و اعتباری به استان بازگردانده نمی شود و در صورت بازپرداخت پول و بدهی، مدیر نمی تواند کمک کند.

احمدزاده با بیان اینکه بهتر است به جای چالش بر روی کار اصلی خود یعنی تحول و توسعه اهداف تمرکز کنیم، گفت: اجازه دهید به وظایف ویژه خود برسیم، استان به شما نیاز دارد و امسال 13 هزار و 520 نفر را هدف گذاری کرده ایم. ما کار می کنیم، می توانیم مشاغل بیشتری ایجاد کنیم.

وی گفت: سال هاست که از استان دور بوده ام و این بار که در خدمت رسانی به جامعه موفق بوده ام می خواهم با جامعه صحبت کنم و مشکلات آنها را حل کنم. تهران، تغییر مدیریت می‌خواهم، اما گرفتن وام برای استان در اولویت زندگی‌ام است تا در راستای مذاکرات خارج از حوزه مناطق نفت خیز، میلیاردها تن 700 بدهی داشته باشم. به استانی واگذار شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 70 درصد استانداران کل استان تغییر کردند.

احمدزاده افزود: در ابتدای کارم اسامی مدیران جدید را معرفی کردم و برای هر بخش پنج نفر را معرفی کردم که در نهایت با 12 نفر مصاحبه کردند و نتیجه آن مدیرانی است که با دولت موافق نیستند.

وی گفت: آنها تیمی از مدیران استانی را انتخاب کرده اند و من کسی را نامزد نکرده ام، استعدادیابی کنید.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه می دهد: اولی ها فرزندان استان هستند، بیایید به همدیگر احترام بگذاریم و همدیگر را تخریب نکنیم بلکه دست به دست هم دهیم تا در استان خود تحول ایجاد کنیم. ما تمام تلاش خود را کردیم تا از بچه های استان کمک بگیریم تا وامی برای کمک به توسعه استان بگیریم. با یکی از بچه های استان تهران برای گرفتن وام به یکی از بانک ها رفتم. این ولایت دین و مذهب ندارد.

به گزارش ایسنا، احمدزاده گفت: مدیران ارشد استانی تغییر نکرده اند، در آستانه تغییر هستند و خواهان تغییر در بین مدیران شعب بانک های استان هستیم تا مردم دلسوز پای کار بیایند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.