باران و رطوبت خراسان رضوی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با بیان اینکه از عصر امروز بارندگی های شدید در استان آغاز می شود، گفت: روند کاهش دمای هوا به تدریج از امروز آغاز می شود.

آیدا فاروقی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت جوی استان اظهار کرد: از بعدازظهر امروز شنبه در خراسان رضوی به تدریج بارش ها از غرب استان آغاز می شود و بارش ها در جهات مختلف تا روز چهارشنبه ادامه دارد. صبح. با توجه به بارش شدید باران در برخی مناطق، بارش شدید باران و رعد و برق با تگرگ همراه است.

وی افزود: از فردا بعدازظهر تا روز سه شنبه علاوه بر سیلاب در معابر، سیلاب در برخی نقاط استان پیش بینی می شود و همچنین از بعدازظهر فردا برای شهر بارش باران پیش بینی می کنیم، مشهد نیز در خیابان ها جاری می شود. ” از شنبه تا دوشنبه در برخی نقاط استان وزش باد شدید گذرا و در برخی مناطق با گرد و خاک همراه خواهد بود.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ادامه داد: روند کاهش دمای هوا از امروز به کندی آغاز شد. روز دوشنبه کاهش شدید دمای روزانه پیش بینی می شود به طوری که پیش بینی می کنیم مشهد در گرم ترین ساعات روز دوشنبه به 13 درجه سانتیگراد برسد و امروز در گرم ترین ساعات این کلانشهر به 22 درجه سانتیگراد برسد.

وی همچنین گفت: 24 ساعت پیش 7 درجه قوچان سردترین و 35 درجه محلات گرمترین نقطه استان بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.