بازی ایران چگونه «سبز» می شود؟

[ad_1]

به گزارش «سند تحول دولت مردم»، نمادهای 10 گانه با توصیف حالت ایده آل بازی های ایرانی متمایز می شوند و برای رسیدن به این حالت مطلوب باید با محور چرخید.سه دگرگونی .

به گزارش ایسنا، «سند دموکراسی» هشتم اسفندماه سال گذشته توسط حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران تقدیم اعضای کابینه شد. در این سند آمده است: «در راستای تحقق وعده‌ای که در ابتدای دولت سیزدهم داده شد و برای تحقق اهداف مقرر در قانون اساسی، چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران از سال 1404، سیاست‌های کلی اداره و تکیه و بهره‌مندی از بیانات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، رفع نیازهای مردم، رفع مشکلات اساسی کشور و اجرای اصل 134 قانون اساسی «سند اصلاحی دولت ملی» اعلام شد. “به عنوان برنامه و خط مشی دولت و بنیان قوه مجریه، وزرا و سازمان های مجریه. باشد”.

بر اساس این سند، اولین چالش ورزشی ایران تضعیف ورزش و نظام ملی با چهار عامل زمان دولتی در ورزش، چرخه ناقص حکمرانی به ویژه در ورزش ورزشی، محدودیت کنترل بازی و محدودیت ارتباطات ورزشی است. . همچنین سه موضوع دیگر ورزش ایران بر اساس «سند تحول حکومت مردمی» شامل ضعف در نظام ورزشی بانوان، پایین بودن سطح شبکه‌های اجتماعی در سبک زندگی انسان‌ها و ضعف عملکردها و پیشرفت‌های فرهنگی است. ورزش.

10 نشانه موقعیت صحیح

اما در این سند ویژگی های شرایط مورد نظر نیز بیان شده است که شامل 10 مورد می باشد.افزایش دسترسی و لذت انسان از ورزش، افزایش تولید خدمات ورزشی در مراکز آموزشی، فرهنگی، ورزشی، اداری و غیره، افزایش نقش حضور افراد در ورزش های همگانی و افزایش نقش ورزش در زندگی، افزایش تعداد ورزشکاران و ورزشکاران، ترویج ورزش قلدری و تجربه در رویدادهای بین المللی و افزایش ارزش حضور در رویدادهای بین المللی و همچنین افزایش سطح ورزش در کشور. صندلی‌های فعال بین‌المللی و شش سالن نشان از وضعیت خوب ورزش ایران دارد.

ارتقای جایگاه ورزش اجتماعی و سلامت، تقویت ورزش های ملی، فرهنگی، بومی و بومی و تقویت فرهنگ، ارزش ها، اخلاق و جامعه ورزش، افزایش نقش اقتصاد ورزش در تولید ناخالص داخلی، افزایش سهم زنان. در ورزش و افزایش نقش تناسب اندام در سلامت و بهبود کیفیت زندگی چهار شاخص دیگر از سطح تناسب اندام سالم است.

چرخش های تغییر

در «سند تغییر دولت مردم» نیز اصلاحات عنوان کرده بود که بازی‌های ایرانی باید به سمت این چرخه‌های تغییر گام بردارد تا شاهد بهبود شرایط فعلی و حرکت در مسیر درست باشیم. گذر از تمرکز صرفاً بر فعالیت‌های حرفه‌ای و تفریحی به توسعه ورزش به فعالیت‌های آموزشی، ارتقای سلامت، اقتصاد و دیپلماسی ورزش مردان رویکرد متوازن به ورزش مردان و زنان نسبت به مزایا و ویژگی‌های فرهنگی و جنسیتی سه تغییر ذکر شده است. . در این سند و بازی های ایرانی باید به این سمت حرکت کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.