برش لیزری ورق آهن اصفهان ویسا پیانو

برش لیزری ورق آهن اصفهان – ویسا پیانو
برش لیزر آهن

نکته : چنانچه گاز اکسیژن را به ملازم لیزر بکار ببریم می اقتدار شتاب cnc را ارتقاء داد. سرویس ها برش لیزری ورق گالوانیزه با گاز نیتروژن و برش دستگاه فایبر در ادامه تیم آهن تاپ انجام می شود که هزینه ای مساوی 22 ریال به ازای هر میلی متر مربع در ادامه بر خواهد داشت.

برش لیزر آهن

اکنون به طور مختصر به مزایای برش لیزر می پردازیم که نقطه ی اشتراک همه برش ها در ادامه فی مابین اشکال مواد می باشند.

یکی از از خصوصیت های زیاد عالی به کارگیری از دستگاه CNC همین هست که می اقتدار با امداد آن طرح های زیاد پیچیده و یا این که نقشه هایی طراحی نمود که در ادامه وضعیت دو بعدی هستند.

به جهت نمونه ضخامت برش لیزر در ادامه آهن ۲۰ میلیمتر می باشد که چنانچه همین ضخامت عمده از ۲۰ میلیمتر باشد، یا این که دستگاه لیزر توانمند برش نخواهد بود یا این که چنانچه از لیزر قدرتمند به کارگیری شود هزینه های اقتصادی متعددی را با خویش به ملازم دارد.

در ادامه نصیب بالا ضخامت برش لیزر در ادامه همه فلزات را ابلاغ کردیم و متوجه شدیم که هر قطعه فلز ضخامت خاص به خودش را به جهت برش دارااست و با تفاوت های ضخامت برش آن ها آشنا شدیم.  Post h​as  be​en g enerated  with t᠎he he​lp of G SA Content Gener ator D​emoversi᠎on​.

اجسامی که مهم ضخامت اندک می باشند شتاب برش لیزری در ادامه آن ها بالا و اجسامی که ضخامت بالاتری دارا هستند شتاب برشکاری در ادامه آن ها ذیل می باشد.

همینطور شتاب برش در ادامه برشکاری، به گونه لیزر، اقتدار دستگاه و گونه ماده ی فراهم ی برش بستگی دارد. می قدرت به کمک این دستگاه طرح های پیچیده و زیبایی را بر بر بر روی استیل اجرا کرد.

با همین هم اکنون دستگاه های برش پلاسما ضخامت های بالاتری نسبت به برش لیزر را می توانند برش دهند. جذاب است بدانید که چیزی در ادامه ادامه حدود 14 نوع جنس جدید به وسیله گروه رادوکس تولید و طراحی شده است که می تواند کمبودهای بازار داخل را جبران کند و نیاز مشتریان متمایز را برآورده نماید.

به عبارتی نوع که ابلاغ شد ضخامت برش لیزر در ادامه فلزات از ۳ میلیمتر تا ۲۵ میلیمتر میباشد. در ادامه غیر فلزات نیز همچون پلکسی گلاس، تفلون، چوب، ام دی اف، فوم، مقوا و…

چنانچه نیاز به سرویس ها برش لیزر دارید ما‌درها در ادامه صدرا لیزر در ادامه سرویس شما هستیم. ضخامت برش لیزر مختلف است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.