برقراری عدالت سنتی بخشی از برنامه اداره فرهنگ و ارشاد همدان بود

[ad_1]

ایسنا/ همدان مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان برقراری عدالت سنتی در همدان را از مهمترین دستاوردهای خود در مدت تصدی این استان دانست.

به گزارش ایسنا، احمدرضا احسانی چهارشنبه 30 فروردین ماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ اسلامی و ارشاد استان همدان با قدردانی از زحمات انجام شده در معاونت فرهنگی و هنری استانداری اثر همکاری همدان اما می افزاید: در میان اقشار سنتی، مراجع استانی، نماینده ولی فقیه استان و نمایندگان مردم همدان و فامنین در همایش شورای اسلامی، گام های قابل توجهی در عرصه فرهنگ برداشته اند. استان

وی با اشاره به اینکه در طول مدت خدمتم در عرصه فرهنگ و هنر استان همدان، تمامی مجموعه های فرهنگی، هنری و جهادی این بخش را در این روند حساس یاری رسانده اند، تصریح کرد: همدان استانی سنتی و دارای ظرفیت های فراوانی در زمینه های مختلف است. زمینه های.

احسانی با بیان اینکه هشت هزار شهید همدان نام استان را در یک نقطه رفیع تاریخ نگه داشته اند، بیان کرد: شش برنامه در برنامه امور فرهنگی و ارشاد اسلامی به صورت پیمانی درج شده است.

وی ادامه داد: توجه به طرح‌های عمرانی، ارتقای نیروی انسانی، برقراری عدالت فرهنگی و رسیدگی به تمام عرصه‌های استان، توجه به شیوه‌های سنتی امنیت مقدس و برگزاری مراسم بومی از مهمترین موارد بوده است. برنامه ای که در طول خدمتم در استان استفاده شده است.

به گزارش ایسنا، عصر امروز در مراسمی به میزبانی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «مسعود ویژه» به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان معرفی و از زحمات «احمدرضا احسانی» به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان معرفی شد. حاضر. استقبال مینماید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.