بسیاری از نمایندگان با سایر وزرا درگیری شخصی دارند

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی یک نماینده مجلس گفت: آن نمایندگان مجلس که نسبت به سایر وزرا بی انصافی می کنند و از آنها بد می گویند، یک سری درگیری شخصی با آن وزرا دارند و دلیل موجهی برای کار حرفه ای آنها وجود ندارد.

جواد نیکوبین در گفت وگو با ایسنا، درباره اعتراضات بسیاری از نمایندگان به کارگران اظهار کرد: الان زمان تغییر کابینه نیست؛ چون کابینه هنوز به آنجا نرسیده است، باید حداقل 10 تا 15 ماه حضور داشته باشد. از عمر دولت و کشور در تمام طول سال بر اساس بودجه در نظر گرفته شده توسط این دولت متولد می شود و سپس تصمیم به اصلاح با بررسی وزرا انجام می شود.

وی در مجموع با بیان اینکه وزرای شورای سیزدهم تاکنون عملکرد خوبی داشته اند، گفت: اما تلاش وزرا بیشتر شده است. در پایان شش ماهه اول سال 1401 زمان مناسبی برای ارزیابی عملکرد اعضای کابینه خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: آن دسته از نمایندگانی که نسبت به سایر وزرا بی انصافی می کنند و در آنها بدحجابی می کنند، یک سری درگیری شخصی با آن وزرا دارند و خیر دلیل موجهی بر عملکرد کاری آنهاست.

نیکوبین ادامه داد: اکنون حداقل به نظر من چیزی نمی توان برای ما نمایندگان مجلس مطرح کرد که از وزیر شکایت کنیم، اگرچه چندین وزیر وارد فرآیند ترجمه شده اند، اما هنوز پذیرفته نشده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.