تصمیم ثبت نام ساکنان حاشیه شهر مشهد / ابعاد در ورزشگاه امام رضا مورد بررسی قرار گرفت.

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی وزیر کشور در خصوص دیدار تیم‌های ملی ایران و لبنان در مشهد گفت: جلسه مفصلی با مسئولان مربوطه برای رسیدگی به حادثه ورزشگاه صبح امروز داشته‌ایم، همه موارد بررسی شد و باید اقداماتی انجام شود تا جمع‌بندی شود. آی تی. ” ما رئیس جمهور را معرفی می کنیم.

احمد وحیدی عصر امروز در جلسه شورای اداری خراسان رضوی که در سالن همایش های صداوسیمای خراسان رضوی با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار کرد: قصدم حضور در مشهد و شهرک کلات بود. مشهد، مسائل اساسی دیگری از جمله حمل و نقل عمومی برای مسافران و بازدیدکنندگان وجود دارد که شهردار کار خوبی انجام داده است، اما همچنان کمبودهایی در منطقه وجود دارد و باید اقدامات خوبی انجام شود، حداقل با چند صد خودرو. به این منطقه اضافه شده است. موضوع دیگر مسیر مترو است. برای خط 2 و 3 حدود 6000 میلیارد گوجه فرنگی نیاز است که البته ممکن است بیش از این هم نیاز داشته باشد.

وی همچنین گفت: موضوع دیگر مشکلات طرد مشهد است. بخشی از این مشکلات مربوط به اسناد ملی و توسعه منطقه و مشکلات آن است. در این مورد تصمیماتی گرفته شد که یکی از آنها بحث مهاجران بود. تصمیماتی گرفته شد که ممکن است کاملاً از آنها مطلع باشیم و آنها را تأیید کنیم.

وزیر کشور گفت: همچنین نگرانی هایی برای تامین آب شرب مشهد برای آینده وجود دارد، تامین آب و تصفیه فاضلاب شهری از دیگر اقدامات ضروری است.

وحیدی با اشاره به اینکه شهرستان کلات دارای بیشترین قدرت تاریخی است، گفت: دامداری و کشاورزی در منطقه حائز اهمیت است و آب فراوانی دارد و 5 رودخانه به شهر می ریزد و چاه های متعددی نیز در آن وجود دارد. بیشتر آب این 5 رودخانه به کشورهای همسایه سرازیر می شود که باید برای کنترل سطح شهر مدیریت شود که بتوان از آن برای حمل و نقل استفاده کرد. همچنین آب های زیرزمینی خوبی در منطقه وجود دارد و برنامه ریزی هایی برای داشتن این منطقه با تامین آب به عنوان پایگاه دام وجود دارد. جمعیت 70 هزار نفری این شهر در اثر خشکسالی که بخشی از شهرهای مشهد است به 40 هزار نفر کاهش یافته است.

وی در خصوص دیدار تیم های ملی ایران و لبنان در مشهد گفت: برای رسیدگی به حادثه ورزشگاه صبح امروز جلسه مفصلی با مسئولان دست اندرکار داشتیم که در آن همه جزئیات موضوع مطرح شد تا بررسی و بررسی شود. مراحلی که باید برداشته شود. برای خلاصه کردن آن.” ما رئیس جمهور را معرفی می کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.