تولید مرغ قراردادی مازندران کلید خورد

[ad_1]

ایسنا/ مازندران رئیس انجمن جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه برنج کاری قراردادی که به صورت گسترده و عمیق مورد استفاده قرار می گیرد، از فاز توسعه قرارداد صنعت طیور استان در آینده خبر داد.

حسن عنایتی کلیجی در جلسه هیأت مدیره دامپزشکی استان گفت: در دسترس عموم است. ، که در این مورد انجمن دامپزشکی وظیفه کنترل، نظارت و تنظیم سلامت جیره پروتئینی را بر عهده دارد. دامپزشکی نیز نقش مهمی در تنظیم بازار دارد تا کالاهای سالم به موقع به دست مصرف کنندگان برسد.

عنایتی نشان داده است که کشف موادغذایی ناسالم از خسارات مالی و جانی جلوگیری می کند، بنابراین کار ماموران دامپزشکی باید دقیق و به موقع باشد تا آسیبی وارد نشود، قابل رفع نیست. موازین مذهبی و بهداشتی نیز در نظام قربانی و تولید محصولات مورد تاکید قرار گرفته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه با تلاش زیاد استان می تواند در حوزه سلامت و محرومیت پیشرو باشد، افزود: پیمانکاری برنج کاری بسیار حائز اهمیت است و در آینده صنعت طیور نیز بسیار مهم است. باید به جلو حرکت کرد.

وی ضمن دعوت از سرمایه گذاران فعال در صنعت و خدمات در بخش کشاورزی به ویژه صنایع تبدیلی، از بیماری های مشترک انسان و دام گفت: با مدیریت صحیح و به موقع می توان از شیوع بیماری پیشگیری و به حداقل رساند.

در ادامه جلسه، مدیر کل دامپزشکی مازندران با گزارش عملکرد این مرکز در طرح های نوروزی گفت: تیم های پزشکی از 14 اسفندماه با 20 تن مواد غذایی فاسدشدنی برای فروش و تاریخ گذشته نابود شد.»

محمدحسن گلپایگانی کمترین تلفات را در صنعت طیور در نتیجه پایش به موقع شبه جزیره میانکاله عنوان کرد و افزود: تلفات در حیات وحش و قوچ وحشی گزارش شده است اما شیوع این بیماری در بین حیوانات خانگی وجود ندارد.

مدیرکل دامپزشکی مازندران از راه اندازی مرکز پاسخگویی در شهرستان سوادکوه خبر داد و گفت: اقدامات پاسخگویی در شرایط خاص استان های هراز و کیاسر برای کنترل تردد دام و طیور در حال انجام است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.