ثبت نام از متقاضیان خوابگاه دانشگاه شریف تا به امروز

[ad_1]

با توجه به اعلام معاونت تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف مبنی بر اینکه دانشجویان مقطع کارشناسی، معاونت امور اقامتی دانشگاه، درخواست اسکان در خوابگاه را به دانشجویان سال های 1397 و 1398 اعلام کرده است.

به گزارش ایسنا، لذا درخواست اقامت در دانشگاه صنعتی شریف در نمایه (شبکه اطلاع رسانی و خدمات دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف) به نشانی “stu.sharif.ir” انجام می شود.

دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت، ثبت حداقل دو نوبت واکسن کرونا و ثبت کارت دیجیتال واکسن به نشانی stu.sharif.ir مطابق با دستورالعمل وزارت بهداشت الزامی است. سلامتی

بنابراین درخواست های اتاق خواب مورد توجه دانش آموزانی که واکسینه نشده اند و برای دریافت کارت دیجیتال واکسن در سامانه اقدام نکرده اند، نخواهد بود.

البته دانشجویان دیرهنگام باید از طریق سامانه صندوق رفاه دانشجویان برای دریافت وام خود اقدام کنند.

طبق اعلام دانشگاه صنعتی شریف، اتاق خواب بسته به شرایط اسکان و اسکان قابل تخصیص است و از روز چهارشنبه 15 فروردین ماه امکان مراجعه به خوابگاه تا آن اتاق وجود دارد.

کلیه دانشجویان نوبت اول که در نیمسال دوم 1401-1400 حداقل 5 واحد روزانه ثبت نام کرده اند می توانند تا پایان امروز یکشنبه 5 فروردین ماه نسبت به ثبت نام خوابگاه اقدام کنند.

همچنین بر اساس قوانین اسکان، به دلیل محدودیت اسکان، از پذیرش دانشجویان ساکن در استان تهران و تابعه و استان البرز و همچنین دانشجویان پردیس معذورند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.