حاتمی: برای رسیدن به فینال زحمت زیادی کشیدیم

[ad_1]

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: تا آخر زحمت کشیده ایم و از بازیکنانم تشکر می کنم.

به گزارش ایسنا، مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان پس از صعود شاگردانش به فینال لیگ برتر مردان توضیح داد: قطعاً شایسته است به شاگردانم خسته نباشید. من واقعاً نمی خواهم دوقلو باشم، اما تیم ما، کادر فنی و بازیکنان ما برای به دست آوردن این تیم سخت کار کرده اند.

وی افزود: گرگان شهری است که جز قهرمانی قبول ندارد و اکنون خوشحالم که به قولی که داده بودیم عمل کردیم و اکنون در مراحل پایانی هستیم. من 16 بازیکن داشتم که با قلبشان بازی کردند و از این بابت از آنها تشکر می کنم. همانطور که می بینید بازی های ما با شیمیدر بسیار سخت بود و با تلاش فراوان نتیجه به دست آمد.

حاتمی همچنین درباره سبک بازی از اواسط کوارتر دوم گفت: کار بسیار سختی بود اما در استراحتی که گرفتیم به تیم کمک کردیم و بازیکنان هم به یکدیگر کمک کردند. انگیزه بازیکنان ما در شروع بازی بسیار بالا بود و می خواستند باخت قبلی را جبران کنند، زیرا می دانستند که می توانند بازی قبل را هم ببرند.

وی درباره آخرین بازی با مصدومان تیم گرگان نیز گفت: فقط می دانم بازی های سختی در پیش داریم. خوشبختانه شرایط جسمی و روحی همه بازیکنان ما خوب است و مشکلی نداریم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.