خرید مبل چارلي

لامپ آويز خرید مبل چارلي تماماً نظیر يک ماه شناور مسحورکننده است. چارلي با ترکيب هنرمندانه مواد و فرم ها، محيط را با رنگين کماني خویش در ادامه بر مي گيرد. آويز با جذابيت مغناطيسي دیدنی هست در ادامه حالي که به آرامي با اطمينان يک دوست مي درخشد! چارلي از حیث ساختاري بی آلایش از يک رینگ فلزي تشکيل شده هست که در ادامه زير آن يک استوانه پارچه اي وصل شده است. پايين آويز داراي يک ديفيوزر عقيق هست تا به پخش قابل انعطاف نور امداد کند. پارچه ديافانوس، که در ادامه طيف وسيعي از پالت‌هاي پاستلي موجود است، به تکثیر يکنواخت و خاموش نور امداد مي‌کند و تابش خشن را از بين مي‌برد.

 

چارلي که از سقف معلق است، فضاهاي زندگي معاصر را با درخششي جادويي حمام مي کند. اين آويز قطعاً مي تواند تحسين میهمان نوازي، مسکوني و لباس هاي قراردادي را جلب کند.

 

 

 

مبلمان اداري بايد هوشمند و ریلکس به حیث برسند تا بهترين تلاش را از اطرافيان به دست آورند. ميز جلسه بيضي قايق با اعتنا به ظواهر عالی و طراحي کاربردي آن، تمامی الزامات را برآورده مي کند. ميز جلسه Boiacca، با خطوط تميز و مرحله تيره صاف، فن اي بودن را به تصوير مي کشد! ميز جلسه نش مثال ديگري از طراحي هوشمند معاصر است. وقتي حرف از مبلمان اداري مي شود، ترکيب مناسبي از قطعات گوناگون محيطي منسجم ايجاد مي کند. ميز مديريتي نظیر ميز Caster يکي از موردها ضروري است. اين ترکيبي از چوب، فلز و ملامين با گزينه‌هاي واحد ذخيره‌سازي متعدد، به ايجاد حساس مطلوب امداد مي‌کند. ميز مديريت پولوکس با رنگ‌هاي چوبي و مرحله دوقلو، حسي از گرماي قديمي را بیشتر مي‌کند.

 

فابيا محيط اداري مدرن را در ادامه حیث دارااست و از اين منش موردها موجود نظیر پارتيشن ها و جداول ماژول با نيازهاي امروزي مطابقت دارند. کمدهاي بايگاني از Fabiia براي نگهداري ايمن اسباب اداري مطلوب هستند!

 

مبلمان اداري هوشمند نظیر صندلي سمينار Vibe يا صندلي تالار Zone مي تواند محيط اداري را به يک میزان شفاف کند! آن ها را با ميز مديريت Titan جفت کنيد تا محيطي عالي داشته باشيد.

 

Fabiia نويد کيفيت بي نظير و ويژگي هاي طراحي سفارشي را با اقلام مبلمان ارائه مي دهد. ايستگاه کاري شما در ادامه انتظار شماست!

 

 

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.