خرید مبل چستر آپولو

خرید مبل چستر آپولو مبل طراحي شده به وسیله دو نفر پروژه اي که بر شالوده تأملي دقيق در ادامه گزینه نيازهاي در ادامه هم اکنون تغيير زندگي معاصر، به نياز روزافزون براي تطبيق تلاش و استمرار جواب مي دهد. در ادامه میدان داخلي. در ادامه واقع، امروزه مکان هايي که ما‌درها در ادامه آن فعالیت مي کنيم و از وقت ها فراغت خویش لذت مي بريم اکثر اوقات يکسان و يکسان هستند، نقطه کانوني يک عادي جديد هست که در ادامه آن سازمان براي زندگي مسالمت آميز به يک اولويت تبديل شده است. خودمان و چيزهاي اطرافمان.

از اين نظر، مبل اداري/آپولوهوم قدم ديگري در ادامه مسير دستيابي به صورت پيچيده اي از تطبيق پذيري هست که وظيفه آن ترکيب چندکاره بودن، راحتي و طراحي است. تعادل ظريفي که ديگر نمي اقتدار بداهه تولید البته بايد دقيق خویش را داشته باشد. مرزها و شامل تحقيقات عميق چندین فن اي: تحقيقاتي که رويکرد طراحان بر آن پایدار است.

در واقع، مبل کارکردهاي جديدي به خویش مي گيرد و همچنين براي قرار دادن اشياء ریز طراحي شده هست تا پيچيده ترين نيازهاي اداري خانگي را برآورده کند: يک ميز چوبي براي اتصال به پشت فریم – ارائه يک مرحله فعالیت – و يک ميز کناري با قابليت تنظيم ارتفاع. که تلاش اضافي را ارائه مي دهد و مرحله ديگري را ارائه مي دهد. تحقيقات طراحي همچنين با وجود يک راهروي تعبيه شده در ادامه ساختار مبل که قابلیت مخلوط يکپارچه کابل هاي لپ تاپ را در ادامه زيبايي مبل آماده مي کند.

چه در ادامه ورژن خطي سه نفره و چه در ادامه پيکربندي شامل شزلون، Apulo به خوبی پوسته چرمي زينتي گرانبهاي خویش که خطوط آن را معین مي نماید و پايه هاي فلزي آن که بر سبکي آن تأکيد مي کند، يک حضور خالص و بی آلایش است.

 

مشخصات فني:

– مبل راحتي در ادامه ورژن خطي سه نفره و مدولار با شزلون موجود است

– فريم چرمي

– پايه هاي فلزي

– کوسن هاي شل

– با روکش چرمي يا پارچه اي موجود است

– روکش پارچه اي سفيد BYBORRE

– المنت ميز چوبي اختياري با اتصالات فلزي (همان روکش پاها) که مي تواند به پشت بدنه مبل وصل شود

– شبکه کابل مخفي يکپارچه در ادامه قاب

– ميز کناري چوبي با قابليت تنظيم طول اختياري

 

مبل تخت خواب شو Ascot مثال اي از طرز زندگي در ادامه فضا با راحتي ترندهاي روز است.

بخشي از تیم طراحي مدرن Contemporain، اين نوع با پوشش پوششي، حداکثر سازگاري را با فضاها به دست مي آورد.

 

Crearte، ماجرا يک تجارت، قیمت ها و دانش.

ژيرونا هیچوقت سرزمين مبلمان نبوده است، البته سرزمين دباغي ها و چرم ها بود، و بانيولز نقطه عطفي در ادامه اين زمينه بود.‏ در ادامه اوايل ده سال 1970، يکي از حیاتی ترين سوله هاي چرم سازي شهر با يک پروژه جديد و بسيار جاه طلبانه دست به فعالیت شد. : براي توليد مبلمان روکش شده با متاع خویش شرکت. پس از يک جستجوي عالي، اين کمپانی چیره شد گروهي از صنعتگران را از سراسر دنیا توده آوري نماید و آن ها را به انگلستان بفرستد تا اسرار اين کاردستي را بياموزند.‎

Crearte که بيش از 40 سال پيش به وسیله استادان اثاثه يا اسباب داخلي که از اولين جور پديد آمدند تأسيس شد، وارث اين ابتکار است. تام ساخته هايش.

مجموعه‌هاي Crearte پاسخي هست به گذر به نسل‌هاي جديد، که به عبارتی ريشه‌ها را سوای جابجايي از حوزه‌ نگهداری کرده‌اند.‎ يک کمپانی برنا و پويا، که در ادامه آن طراحي و نوآوري بخشي از روز به روز هست و هر چالشي به آن تبديل مي‌شود. يک خط مش حل.

مجموعه Crearte با پيشنهادات، طراحي و کيفيت خویش هيجان زده مي شود و در ادامه عين هم اکنون به فضايي که براي آن در ادامه حیث گرفته شده است، قیمت مي بخشد.‎

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.