دادستان کل کشور: فقط عذرخواهی درباره اتفاقات بازی ایران و لبنان کافی نیست

[ad_1]

دادستان کل کشور گفت: اتفاقات بازی دیروز ایران و لبنان مشهد نشان از بی نظمی دارد و از بانوان به خاطر نقششان عذرخواهی می کنم. امیدوارم در آینده شاهد چنین ضعف ها و مسائلی نباشیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در گفت وگو با رادیو تهران درباره مرز و اتفاقات بازی دیروز ایران و لبنان مشهد، گفت: گزارشی از اتفاقات این دیدار به دست من رسیده است. اول از همه مسئولان باید برای بازی برنامه ریزی می کردند و اگر مکان مناسبی برای بانوان و بلیت فروشی برای بانوان وجود داشت حتما باید برای مهارت و مکان مناسب برای فروش بلیت بانوان آماده می شدند.

وی افزود: اگر شرایط ورود بانوان به ورزشگاه وجود نداشت از ابتدا مجبور به فروش بلیت نبودند. فروش بلیت غیرقابل قبول است و مانع از رفتن مردم به ورزشگاه می شود و نه تنها این عذرخواهی برای این اتفاق کافی نیست، بلکه باید پول دریافت شده بابت فروش بلیت به مردم بازگردانده شود. صمیمانه عذرخواهی کنید

دادستان کل کشور گفت: ظرفیت ورزشگاه و وضعیت پیش بینی شده برای این خانم از قبل مشخص است و ماموران باید آن را کنترل می کردند و این اتفاق نشان می دهد که ضعف هایی در سیستم وجود دارد و من از بانوان عذرخواهی می کنم. برای نقشم: «امیدواریم در آینده شاهد چنین ضعف ها و مسائلی نباشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.