دستور دادستان کل کشور برای رسیدگی «فوری و صریح» از عاملان حادثه مشهد

[ad_1]

دستور تحقیق دادستان کل کشور

دادستان کل کشور به دادستان مشهد دستور داد تا با عامل یا عاملان این حمله وحشیانه همکاری نزدیک داشته باشد و افشاگری های پشت این عملیات در دستور کار نیروهای اطلاعاتی و امنیتی قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، در سومین روز از ماه مبارک رمضان، سه کشیش جهادگر حاضر در صحن پیامبر اکرم (ص) مورد حمله با چاقو قرار گرفتند، مردی با تفکرات تکفیری است. ، که متاسفانه منجر به شهادت و خطر آنها شد.
در پی این حمله ناجوانمردانه و وحشیانه، حجت الاسلام والمسلمین منتظری، دادستان کل کشور طی نامه ای به دادستان مشهد و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، دستور همکاری با عامل یا عاملان این حادثه را صادر کرده است. پیدا کردن ریشه و کشف آخرین باندهای جنایتکار. بلافاصله نصب کنید و نتایج را گزارش دهید.

متن نامه به شرح زیر است:
نام خدا
انتشار خبر جنایت و حمله وحشیانه سه روحانی جهادگر عزیز که از طلاب مکتب امام جعفر صادق علیه السلام به مردی تکفیری متفکر بودند، موجب ترس و اندوه شد.
ضمن عرض تسلیت به محضر حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا و امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام که در ماه مبارک رمضان به دشمنان اسلام و دست نشانده های خبیث و جنایتکار تکفیری ها و بخش هایی از خارج از کشور می پردازند. آلودگی ایجاد کرده اند. ورود ارواح سیاحان به حرم امن آن حضرت هجوم آوردند و موجب شهادت و خطر آن حضرت شدند.
دشمنان اسلام و اهل بیت علیهم السلام بدانند که دیگر نمی توانند بدن جهان اسلام و اسلام را با این اعمال شیطانی و فاسد آلوده کنند و نظام جمهوری اسلامی ایران مانند خواهد بود. . قوی مثل سابق توسط دشمنان اسلام و خاندان پاک اهل بیت علیهم السلام جنگیدند و مایه احترام و عزت جهان اسلام خواهند بود.
یافته های تحقیق و مطالعات و یافته ها باید به دفتر من گزارش شود
محمدجعفر منتظری

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.