سازمان های غربی و حقوق بشری دو دیدگاه نسبت به مسائل منطقه ای و فلسطینی دارند

[ad_1]

این زمین شناس خاطرنشان کرد: رفتار سازمان های غربی و بین المللی در مسائل منطقه ای و جهانی دوگانه است، علیرغم اینکه ملت فلسطین سال ها تحت ظلم و ستم قرار داشتند، اما خواستار حفظ کنترل این کشور بودند.

حسن هانی زاده در گفت وگو با ایسنا، در تحلیل رفتارهای دوگانه غربی ها با وجود اینکه ملت فلسطین سال ها زیر سلطه ظلم و ستم رژیم صهیونیستی بوده است، گفت: این به نفع کشورهای جهان است. غرب، بنابراین نوعی هرج و مرج در رفتار آنها وجود دارد.

وی افزود: مردم فلسطین بیش از هفتاد سال است که مورد حمله رژیم صهیونیستی قرار دارند و در این مدت ده ها هزار نفر کشته شده اند. در این مدت البته آمریکا، انگلیس و فرانسه 85 تصمیم شورای امنیت علیه اسرائیل و جنایات آن را رد کردند.

این گزارش‌ها نشان می‌دهد که سازمان ملل و سازمان‌های بین‌المللی و مستکبران با توجه به جنایات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در ماه‌های اخیر که بدتر و بدتر می‌شود، خواهان حفظ رژیم صهیونیستی هستند. جامعه جهانی سکوت کرده است. درباره این رفتار رژیم صهیونیستی.

هانی زاده خاطرنشان کرد: مردم فلسطین هیچ اعتمادی به این سازمان ها و غرب ندارند. در واقع برخی از کشورهای عربی و غربی پاسخگو نیز به دنبال اتحاد با رژیم صهیونیستی هستند، بنابراین نمی توان به دیدگاه ها و اقدامات آنها نگاه واقعی و خوش بینانه داشت.

وی تاکید کرد: تحولات اخیر در سرزمین‌های اشغالی نشان می‌دهد که مردم فلسطین برای جنگی طولانی آماده می‌شوند و رژیم صهیونیستی برای ادامه فعالیت‌های جنایتکارانه خود در تلاش است در این منطقه مداخله کند، اما مردم فلسطینی هستند که راه خود را انتخاب کرده‌اند. دعوا کردن. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.