سفر ناموفق 2 خواننده ایرانی برای کنسرت خارج از کشور

[ad_1]

طی 10 روز گذشته دو خواننده ایرانی برای برگزاری کنسرت های خود در خارج از کشور به مشکل خوردند و در نهایت موفق به برگزاری کنسرت های خارج از کشور نشدند.

به گزارش ایسنا، شامگاه پنجشنبه 13 فروردین ماه در رسانه های مختلف رسانه های مختلف مبنی بر ممانعت آمریکا از ورود علیرضا قربانی خواننده مشهور ایرانی به همایش نوروزی منتشر شد.

به گفته رسانه های دیگر مانند لس آنجلس تایمز یا رسانه های محلی، مراسم نوروزی قرار بود توسط بنیاد فرهنگ و با همکاری ارکستر سمفونیک اقیانوس آرام و با نوازندگان ایرانی علیرضا قربانی برگزار شود. در رسانه ها گزارش شد که مقتول دارای مجوز اقامت در کانادا (!) بوده و روز جمعه 25 مارس آمریکا را به مقصد تورنتو ترک کرده اما پس از 4 ساعت بازجویی موفق به رسیدن به آمریکا نشده است.

همچنین در گزارش های دیگر گزارش شده بود که این خواننده حتی در هواپیما در صندلی خود نشسته بود که پلیس سوار هواپیما شد و او را در فرودگاه در بازجویی 4 ساعته از خدمت سربازی سال ها دو هنرمند پیاده کرد. پاسداران انقلاب. ، به او گفته شده که ویزای آمریکا باطل می شود و دیگر نمی تواند وارد کشور شود.

اما دیروز پس از این حادثه مقتول با انتشار ویدئویی اعلام کرد که سوار هواپیما نشده و پس از بررسی گذرنامه، عکاس اجازه ورود به آمریکا را نداشته است که به گفته وکلای وی دلیل خدمت در این کشور بوده است. آن منطقه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد این قانون از سال 2019 برای همه اعمال خواهد شد.

قربانی همچنین در بیانیه‌ای که روز جمعه منتشر کرد، این اتهامات را رد کرد و گفت: «ادعاهای مشابه و بی‌اساس در مورد خانواده‌اش چندین بار مطرح شده است.

اما به دلیل بازی نکردن قربانی در روز شنبه، سینا سرلک که در زمان مهاجرت به آمریکا در رسانه ها مطرح شده بود، در این کنوانسیون جایگزین او شد و علیرضا قربانی پس از یک سفر طولانی اکنون به کشور بازگشته است.

ماجرای به تخت نشستن فرزاد فرزین

فرزاد فرزین خواننده پاپ که تهیه کننده “ماسک” به زبان های ترکی و فارسی و الیاس یالچینتاس خواننده ترکی بود، قرار بود برای اولین بار قبل از انتشار آهنگ مشترک خود با یالچینتاش در 31 مارس در استانبول اجرا کند. او خواهد. به دلیل بیماری قلبی تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته اند.

برخی از رسانه ها وضعیت نامطلوب را گزارش کرده و حتی نظرات فرزین را کم اهمیت جلوه داده اند. البته این موضوع از سوی سایت رسمی این هنرمند تایید نشده است و یکی از گروه ها پیشنهاد می کنند که با انتشار این مطلب بلیت کنسرت های ترکیه به فروش نمی رسد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.