شهردار تبریز در مراسم عبادت با خانواده این دو شهید والامقام دیدار کرد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی در گرامیداشت وفات حضرت خدیجه، شهردار تبریز به همراه حکیمه غفوری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای مسلمین شهرک به صورت جداگانه با شهدا دیدار و با بانوان ایثارگر دیدار کردند. .

یعقوب هوشیار علاوه بر حضور در منزل شهید رستم رزمی و شهید حسن فرجی گفت: روح مطهر شهدای والامقام مایه خیر و برکت برای جامعه ماست و ما واقعاً آرامش و امنیت خود را مدیون فعلی هستیم. خون پاک شهدا

وی ادامه داد: به همین دلیل خانواده شهدا بر گردن همه ما به ویژه مسئولان و کارمندان کشوری حق دارند و تمام تلاش ما بر این است که به وظیفه شرعی خود عمل کنیم. – فداکاری و فداکاری.»

وی گفت: من که به تازگی کار خود را به عنوان شهردار تبریز آغاز کرده ام، قدرت و روحیه دیدار با خانواده شهدا را پیدا می کنم.

هوشیار تصریح کرد: هدف ما ارتباط مستمر با خانواده های معزز شهداست و در این راستا با خانواده شهدا که همیشه با خانواده شهدا دیدار خواهند کرد، ارتباط برقرار خواهم کرد.

غفوری یکی از اعضای شورای اسلامی شهر در همایش لزوم حفظ جایگاه و کیفیت خانواده شهدا گفت: با توجه به اینکه از سوی مردم شورای اسلامی شهر انتخاب شده ام، خود را معدنی می دانم. وظیفه پیگیری امور خانواده شهدا در همه حال.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، شهردار تبریز در پایان با اهدای لوح های جداگانه از مادران فداکار شهید حسن فرجی و شهید رستم رزمی تقدیر کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.