شیپور اقتصاد جهانی توسعه واحدهای تولیدی کوچک است

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان استاندار اصفهان گفت: شیپور اقتصاد جهانی نشانه توسعه و توسعه بخش های کوچک تولیدی و صنعتی و همچنین صنایع بزرگ است.

سید رضا مرتضوی امروز (پنجشنبه 10 اردیبهشت) در تیم استانی مدیریت و رفع موانع تولید که در شهر بخارا با هدف پاسخگویی به درخواست های مردم و مسئولان شهری برگزار شد، فاتح اقتصاد جهان دانست. ایجاد دریاچه و توسعه بخش های مولد با صنعت کوچک همراه با صنایع بزرگ گفت: صنعتی شدن شهر برخوار نباید به تولید صنایع کوچک دام و طیور و تخریب واحدهای تولیدی در شهرها و مشاغل داخلی خاتمه دهد، تشکل ها. درگیر باید فعالانه از صنایع کوچک و تولید، کارایی و هدف حمایت کند.

وی با تاکید بر هم افزایی، همفکری و همکاری همه نهادها و سازمان ها برای حل مشکلات و مسائل شهرستان تصریح کرد: راه را باز کنید.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، در این جلسه مقرر شد مسائل و مشکلات صنعت و تاسیسات تولید آجر که چند سالی است انباشته شده است در راستای هماهنگی امور آتی استاندار اصفهان بررسی شود. . چند ماه از یک پروژه کامل و برنامه ریزی شده می گذرد و برای برنامه ریزی پایان 3000 صنعت در نتیجه این موضوع اجرایی شده است.

همچنین مسایل منطقه صنعتی 1700 هکتاری دولت آباد به ویژه رعایت مستمر قوانین زیست محیطی مورد بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری قرار گرفت.

با توجه به تامین برق سه منطقه صنعتی شالباف، کمشچه و دولت آباد و موضوع تامین فضا برای این سازمان، برای رفع این مشکل کلی پروژه که طی ماه های آینده با تامین زمین لازم تصمیم گیری شد. و اعتبار، تمهیدات ایستگاه مورد نیاز شرکت تامین برق محلی.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.