فرصت صدور حکم اعدام برای عاملان ناامن کرمانشاه / تبعید نماینده جنایتکاران خطرناک

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه رئیس کل دادگستری کرمانشاه با هشدار به کلاهبرداران و پرسنل امنیتی سابقه دار از احتمال صدور حکم فساد مالی برای این افراد در استان خبر داد و گفت: در برخورد با این گونه افراد که منجر به تامین اجتماعی، مردم شده اند کوتاهی نخواهیم کرد. و جامعه.»

پرویز توسلی زاده در نشست مدیران ارشد قضایی و انتظامی که به منظور پیشگیری از وقوع جرم تیراندازی در دادسرای کرمانشاه برگزار شد، گفت: رفع فساد در دنیا برای این افراد.

وی ادامه داد: رفتار مجرمان و عاملان ناامنی اجتماعی تحت کنترل و نظارت محاکم قضایی است و به دلیل «سوء رفتار پلیس در پوشش» جای امنی برای آنها وجود ندارد. در استان.»

توسلی زاده همچنین در پاسخ به پیشنهاد یکی از معاونان خود مبنی بر اخراج مجرمان خطرناک، اجرای آن را قابل اجرا دانست و گفت: با تحقیقات بیشتر و انجام کارهای تخصصی می توان حکم صادر کرد.

رئیس کل دادگستری کرمانشاه نیز بر لزوم پیشگیری از وقوع جرم در استان تاکید کرد و گفت: حتی اگر بتوانیم از یک مورد تیراندازی نیز جلوگیری کنیم، گام های بزرگی برای برقراری کنترل و امنیت برداشته ایم.

او گفت: «تیراندازی یکی از شایع ترین علل ناامنی است. جنایاتی وجود دارد که قطعا مجازات آنها را بدتر می کند.

توسلی زاده در پایان با تقدیر از برخورد قاطع پلیس با مجرمان به ویژه افراد مسلح خواستار اجرای فوری طرح مهمات در اسرع وقت شد و گفت: بگیرید، حمایت کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.