فن 80 چیلر خرید و مشخصات محصول

فن ebm آلمان, فن 80 کندانسور, فن 80 ebm, ebm papst فن, فن ebm آلمان, فن ebmpapst, خرید فن ebmpapst, نمایندگی فروش فن ebm papst, قیمت فن ebmpapst, وارد کننده فن ebm, فن کندانسور ebm, نماینده فن ebm, فن های ebm, نمایندگی فن های ebm, فن های ebm papst, انواع فن ebm, فن اکسیال ebm, فن کندانسوری ebm, نمایندگی فن ebm papst, نمایندگی فن ebm در ایران, فروش فن ebm, فن ebm, وارد کننده ebm, نمایندگی EBM در ایران, فن 80 چیلر, فن تهویه خارجی, عامل فروش ebmpapst, خرید فن ebm, فن آلمانی, فن 80 تهویه *, فن تهویه آلمانی, قیمت فن ebm, فن تهویه ای

اما در سیستمهای VRF مبردی که در ساختمان در حال گردش میباشد، گاز R-410 است که با وجود این که دوستدار لایهی ازن و غیره میباشد، اما انتشار بیش از حد آن در محیط، باعث بروز مشکلات تنفسی میگردد.

قیمت فن Ebmpapst

در حالی که چیلرها دارای دو مبرد میباشند به طوری که ابتدا مبرد اول (R-407 , R-410 ,….) مبرد دوم (آب) را خنک کرده و سپس مبرد دوم با گرفتن گرمای محیط اقدام به خنک کردن فضا میکند.

و در انتخاب دستگاه باید حتما این نکته را مورد توجه قرارداد که مینی چیلرها در اوقات محدودی از سال تحت بار کامل قرار می گیرند و در انتخاب آنها باید به اوج بار توجه کرد.

اگر این گاز گرم مستقیم وارد یونیت کندانسور شود، در ادامه اواپراتور توانایی خود را در خنک کردن سیستم برودتی از دست می دهد.

فن Ebm آلمان

دلیل انتخاب نام کندانسور برای آن این است که کندانس به معنی چگالیده شدن مبرد (تغییر فاز از گاز به مایع) است.

در مینی چیلر همانند چیلر از سیکل تبرید استفاده می شود وهمچون چیلر دارای کمپرسور، اواپراتور، کندانسور، اکتروفن است با این تفاوت که در مینی چیلر تمام اجزا پکیج شده و یونیت هستند.

هوای شهری که گلخانه در آن واقع شده است. این هیتر فن دار ساخت ایران بوده که شرکت انرژی یکی از معروف ترین تولید کنندگان تجهیزات گرمایشی، تولید کننده آن است.

هنگامی که یک فن کویل هوا را خنک می کند، آب کندانس شده به روی کویل ها وارد سینی زیر آن می شود و از آنجا توسط لوله ی درین، آب باید تخلیه گردد.

فن های Ebm Papst

با این حال از لحاظ قیمت مینی چیلر، اواپراتورهای شل اند تیوب به صرفهتر هستند به دلیل طراحی مناسب؛ ولی حجم زیاد و وزن سنگینی دارند اما مقاومت آن در مقابل یخ زدگی و هوا گیری بسیار بیشتر است.

Ebm Papst فن

این محصول به دلیل وجود ترموستات کنترل فن، ترموستات حدی و شیر کنترل گاز (ساخت SIT ایتالیا یا TIME ژاپن) از ایمنی بالایی برخوردار بوده و در صورت نیاز در هنگام نصب توسط سرویسکار مجاز شرکت، ترموستات محیطی نیز قابل سفارش است.

فن 80 تهویه *

اما باید به این نکته توجه شود که مکان نصب مینی چیلر، حتما باید در فضایی باشد که گردش هوا در آن راحت باشد، همچنین دسترسی به آن جهت تعمیرات و بازرسی، بدون مشکل و به راحتی انجام گیرد.

شرکت های متعددی در زمینه ی تولید دستگاه های تهویه مطبوع فعالیت می کنند که با توجه نام برند شرکت تولیدکننده و کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش ممکن است تفاوت قیمت هایی نیز وجود داشته باشد که با تحقیق و جست و جوی اینترنتی یا پرسش از متخصصین مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم.

خرید فن Ebmpapst

اما اگر بخواهیم فقط در مورد مصرف انرژِی خود دستگاه در حالت ایده آل صحبت کنیم. در این متن ابتدا ساختار و سپس دلایل استفاده از آن و در آخر عوامل تاثیر گذار بر قیمت و نحوه انتخاب آن از روی جدول کاتالوگ را بررسی می کنیم.

انواع فن Ebm

از فن های خنک کننده جمع و جور و با کارایی بالا ، الکترونیک گرفته تا برنامه های کم مصرف ، کم مصرف صنعتی ، فن ebm پیشگام در تولید فن و موتور در جهان است و از لحاظ فنی پیشگام معرفی صرفه جویی در مصرف انرژی است.

نمایندگی فروش فن Ebm Papst

به دلیل ترتیب جمع و جور و طراحی انعطاف پذیر فن بکوارد ، همیشه از پوشش پیمایش استفاده نمی شود.فن بکوارد ، تقریبا با پوشش پیکسار مورد مطالعه قرار گرفته است.

لولهکشی در سیستمهای مینی چیلر به دلیل محدودیت هایی که در لوله کشی سیستم VRF وجود دارد، سبب شده لوله کشی سیستم مینی چیلر از محدودیت های کمتری برخوردار باشد.

ناگفته نماند که میزان بار حرارتی و برودتی ساختمان، متناسب شرایط ویژهای که ساختمان دارد، به طور دقیق محاسبه میشود که هرچه میزان تلفات حرارتی بیشتر باشد، میزان ظرفیت مورد نیاز برودتی نیز، بیشتر میشود.

نمایندگی فن Ebm در ایران

داکت اسپلیت، محدودیتهای زیادی در لولهکشی در طول و ارتفاع دارد، در صورتی که در مینی چیلر، چون سیال واسطهی انتقال حرارت آب میباشد، محدودیتی در اجرای لوله کشی نداریم.

به دلیل فشار زیادی که ایجاد می کنند ، فن های سانتریفیوژ فن 80 تهویه برای کاربردهای فشار بالا مانند سیستم های خشک کردن و تهویه هوا ایده آل هستند.

فن تهویه آلمانی

این هیتر برای گرمایش مکان هایی مانند ساختمان های تجاری ,مسکونی, کارگاه ,رستوران, باشگاه ورزشی, بانک, مدرسه و مساجد مناسب این دستگاه دارای فن سانتریفوژ کم صدا, راندمان بالا , بدون تسمه و پولی و از نوع گردش مستقیم می باشد که این سبب افزایش عمر کارکرد فن دستگاه می شود.

فن های Ebm

کندانسینگ یونیت هوایی یا همان کندانسینگ یونیت فن دار دستگاهی است که از کویل کندانسور ، کمپرسور ، فن ، لوله های متصل کننده این قطعات به یکدیگر ، مدار کنترل الکتریکی و برخی اجزا مانند سوپاپ معکوس کننده سیکل (به عنوان آپشن) تشکیل می شود.

فن اکسیال Ebm

با این اوصاف به مرور زمان و استهلاک قطعات دستگاه، امکان دارد کولرگازی صداهای ناهنجار و آزاردهنده­ای از خود ایجاد کند که در ادامه به دلایل ایجاد این صدا و یا لرزشهای ناشی از آن اشاره خواهد شد.

نمایندگی فن های Ebm

تابلو برق به عنوان یکی از اصلیترین قطعات مهم در دستگاه مینی چیلر که از اهمیت بالایی برخوردار است از برندهای معین بازار شامل اشنایدر و…

نمایندگی EBM در ایران

همچنین موتور این فن ها از نوع زیمنس بوده و سه فاز است. ناگفته نماند فن استفاده شده در فن کویل دو لوله ای تهویه اروند سه سرعته می باشد.

فن کویل های سقفی توکار دارای ترموستات های ديواری در سه دور از نوع آنالوگ ، ديجيتال و ريموت دستی ميباشد.

2. فن کویل های نسیم که سقفی هستند. کلاس حفاظتی فن کندانسور ها IP54 بوده و دارای یکسال گارانتی می باشند.

در تابلو برق چیلر تراکمی هوا خنک میتوانید از برند های اشنایدر ،هیوندای یا زیمنس و سایر شرکت ها با توجه به بودجه و ظرفیت شما استفاده شود.

بعید نیست واژه پنکه از همین نام گرفته شده باشد. موارد بالا نشان دهنده ی این است که میزان مصرف برق دستگاه فقط متاثر خود دستگاه نیست و عوامل خارجه بسیاری نیز بر این موضوع دلالت دارند.

نیز در میزان مصرف برق موثر است. پس از تعیین شرایط اقلیمی، نوع کاربری پروژه، موقعیت نصب، بودجه ی اختصاص داده شده، مقررات و استاندارد های محلی و جهانی به طور کلی مهم ترین عامل برای انتخاب مینی چیلر تراکمی هوا خنک، میزان ظرفیت مورد نیاز برای تامین بار سرمایش می باشد.

فن کندانسور دمنده در مدل ها متنوعی طراحی و تولید می شود این محصول ساخت داخل کشور می باشد و توانایی رقابت با محصولات خارجی دارد و توانسته است با تکنولوژی و دانش فنی که در اختیار داشته است محصولات با کیفیتی به بازار ارائه نماید و طیف گسترده از نیاز های روز جامعه را در این زمینه برآورده نماید.

دمنده ها اغلب با «فن» اشتباه گرفته می شوند. این مدل از فنکویل ها به صورت روبروزن عمل می کنند و به صورت روکار بر روی دیوار نصب می شوند.

مینی چیلرهای ساختمانی یا آپارتمانی مهریزان با توجه به قابلیت طراحی آنها با نوع پروژه و فضای قرارگیری دستگاه، قابلیت نصب بر روی پشت بام، زیر سقف، تراس و حیاط را دارند.

قدرت مصرفی کمپرسور دستگاه، نوع کمپرسور، ظرفیت دستگاه، تعداد فنها، فن برج خنک کننده و همچنین پمپ آب گردشی اواپراتور و پمپ آب کندانسور در چیلرهای هوا خنک، پارامترهایی هستند که در میزان مصرف برق دستگاه، متاثر میباشند.

C​on​tent h as ​been gener ated  wi th the ​he᠎lp ᠎of GSA​ Con᠎tent᠎ Gen​er᠎ator  D᠎em oversi᠎on!

مصرف برق چیلرهای تراکمی آب خنک و همچنین هوا خنک، متاثر از چندین پارامتر مختلف میباشد. سیکل تبرید سیستمهای VRF و چیلر هردو از نوع سیستمهای تهویه مطبوع مرکزی هستند.

سیستمهای VRF و چیلر از نوع مرکزی هستند و امکان استقلال فضاها را فراهم میکنند. در صورتی که در سیستم مینی چیلر توزیع کنندهی حرارت داخلی از نوع فن کویل بوده و برای هر فضا بطور جداگانهای استفاده میشود.

اصول کارکرد سیستمهای داکت اسپلیت همانند سیستمهای کولرگازی میباشند با این که به جای پانل داخل دیواری از پانلهای داخلی داکتی استفاده میشود که این امر منجر به استفاده از سیستم کانال کشی برای انتقال هوای سرد به فضاهای مختلف استفاده میشود.

در واقع، به جای خاموش و روشن کردن دستی فن گلخانه ای در زمان اضطرار، فن گلخانه ای با استفاده از حسگرهای نصب شده روی آن هوای محیط را آنالیز کرده و در اختیار مسئول مربوطه قرار می دهد.

5. با توجه به موضوع مهم سرویس و نگهداری در تجهیزات تهویه مطبوع، نصب شیر قطع و وصل جریان آب ورودی و خروجی از کویل فن کویل ها همراه با مهره ماسوره مربوطه (هم سایز با قطر لوله انشعابی) ضروری است.

تابلو برق دارای پریز برق V220 جهت انجام امور ضروری در مکان نصب چیلر است. هوادهی در کندانسور فریونی هوا خنک با استفاده از الکتروفن های دور معکوس سردخانه ای از نوع آکسیال و از برندهای زیلابگ و یا EBM آلمان با کمترین صدای ممکن انجام می شود.

و یا EBM آلمان با کمترین صدای ممکن انجام می شود. با توجه به انتخاب مشتری قابل ارائه در مدل های دریچه مکش روبه رو یا پایین نیز هستند.

برخی از آنها حتی به یک چراغ متصل می باشند؛ به گونه ای که با روشن شدن چراغ، اگزاست فن نیز به طور خودکار روشن شده و شروع به کار می کند. Art᠎icle h​as been gener at​ed ​by GSA Con​te nt  G en erator᠎ D em​oversion.

کندانسور نیز معمولا از یک کویل و یک فن ساخته می شود که مبرد درون کویل جریان یافته و فن با دمیدن هوا از اطراف کویل ، باعث می شود که هوا گرمای اضافی مبرد را گرفته و مبرد از حالت گاز به مایع تغییر فاز دهد.

قطر این فن ها از 35 تا 50 سانتی متر است. کندانسور یک مبدل حرارتی است که اجازه می دهد گرما از مبرد به هوا منتقل شود.

از طرفی چون گرمای ویژهی هوا پایین بوده و سریعا دمای آن افزایش یابد، سبب میشود تعداد دفعات خاموش و روشن شدن دستگاه، بالا رود که این امر موجب افزایش مصرف انرژی برق و افزایش استهلاک در دستگاه میشود.

همچنین، سیستم کانال کشی در اینجا وجود ندارد.همچنین این امر سبب شده که هر فضا به طور مستقل دمای آن کنترل شود و همچنین میکس هوا در همهجای ساختمان صورت نگیرد.

دمای هر اتاق را میتوان به طور مستقل کنترل کرد. ولی مینی چیلر ها درظرفیت های پایین درمحدوده 3.5 الی 15 تن تبرید تولید می شوند و می بایست دارای سیستم کنترل و اتوماسیون کاملی باشند و کلیه تجهیزات به صورت پکیج شده باشند به این علت که معمولا فردی را جهت نگهدار از مینی چیلر ندارند بنابراین دستگاه از حساسیت بیشتری برخوردار می باشد.

این امکان را فراهم مینماید که پس از خاموش شدن دستگاه، همچنان دستگاه به کار خود ادامه دهد و مدتها زمان پس از خاموشی بحث خنک کاری هوای محیط صورت گیرد که این امر سبب کاهش استهلاک دستگاه میشود.

در این توضیح واضح است که چون دمای هوای سطح کویل ۷ الی ۹ درجه میرسد، باعث میشود رطوبت هوای محبس به شدت کاهش پیدا نکند و رطوبت هوا در سطح استانداردی در هوای محیط وجود داشته باشد.

همچنین با کاهش بیش از حد دما، راندمان سیستم کاهش مییابد. در نتیجه سیستمهای مینی چیلر از امنیت بیشتری برخوردارند.

در سیستم داکت اسپلیت چون میزان مبرد مورد استفاده در سیستم، نسبت به مینی چیلر زیاد می باشد، سبب شده خطر بیشتری محیط زیست را تهدید کند.

با فرا رسیدن فصل گرما افراد به دنبال بهترین سیستم تهویه مطبوع هستند تا نیاز خنک سازی محیط مورد نظر را تامین نمایند.

در صورتی که در دستگاه مینی چیلر این عمل به صورت غیر مستقیم صورت میگیرد، یعنی در ابتدا مایع مبرد درون دستگاه توسط اواپراتور، آب گردشی در سیستم را خنک میکند و دمای آن را به حدود ۷ درجه میرساند و آب ۷ درجه وارد فن کویل درون ساختمان میشود و با هوای محیط تبادل حرارت میدهد.

در سیستمهای مینی چیلر، مبردی که در ساختمان در حال گردش میباشد، آب است که بی خطر بوده و هر گونه نشت آن در ساختمان، فاقد هرگونه خطرات جانی و محیط زیستی میباشد.

به طور کلی میزان برق مصرفی در دستگاه همچنین تاثیر آنها در قیمت مینی چیلر، به تمام مصرف کنندههای الکتریکی آن مربوط می شود.

در سیستم داکت اسپلیت گاز مبرد به صورت مستقیم وارد کویل DX هوایی پانل داخل شده و در آن تبخیر میشود و هوای محیط را سرد میکند.

اما در صورت استفاده از سیستم مینی چیلر با استفاده از پکیج آب گرم، گرمایش تامین میشود که این امر موجب افزایش طول عمر دستگاه تراکمی شده و انرژی گازی با هزینهی پایین را مصرف می نماید.

سیستم هیت پمپ جهت گرمایش، از نظر هزینهی مصرف انرژی الکتریکی مقرون به صرفه نمیباشد. لازم به ذکر است که بیشترین سهم مصرف انرژی الکتریکی در چیلر به کمپرسور دستگاه برمیگردد و دیگر بخش مصرف انرژی به پمپ آب گردشی اواپراتور (که جهت گردش آب در بین فن کویل ها و دستگاه مینی چیلر استفاده میشود) و تعداد فن ها و نوع و مارک فنها مربوط می شود.

همچنین مشخصات الکتریکی فن ها 380v/50Hz یا 220v/50Hz می باشد که در جعبه تقسیم تعبیه شده روی بدنه کندانسور سر بندی می شوند.

هواکش پلاستیکی یا فلزی؟ فن های کندانسور از نوع AXIAL مارک های EBM یا S&P یا ZILABEG به درخواست مشتری.

در کویل کندانسور چیلر هوایی از لوله های مسی و فن های آلومینیومی استفاده شده است. این تجهیزات ایده آل برای تهویه مطبوع و سایر سیستم های تهویه است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.