فوتبال خوزستان تبدیل به یک تجارت و تجارت برای مردم شده است!

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان این مربی فوتبال معتقد است فوتبال پایه خوزستان به یک بنگاه تجاری تبدیل شده است و فوتبال استان در دست دیگرانی است که هدفشان فروش و سرمایه گذاری است.

کریم شریفی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت فوتبال خوزستان اظهار کرد: کالج خوزستان سه نماینده در لیگ برتر دارد. روزهای خوش برای فوتبال خوزستان.

وی افزود: همچنین فولاد که فصل را با ویسی شروع کرده بود، پس از کسب چنین نتایج خوبی به جواد نکونام پیوست و با اضافه شدن چند بازیکن، تیم به خوبی پیش رفت و فکر می کنم الان برنده شوم. سهمیه، سهم. ” آنها برای سومین سال متوالی می جنگند. فکر می‌کنم اگر نکونام و گرشاسبی حمایت شوند، فلز می‌تواند دوباره نقل قول کند.

بقای نفت مسجد سلیمان در لیگ معجزه می کند

این مربی فوتبال افزود: اما قرار است نفت مسجد سلیمان پس از تغییرات مکرر در کادرفنی ظرف چند روز آینده رضا مهاجری را در اختیار بگیرد. به نظر من نفت در ابتدای فصل خوب بسته نشد و برخی مشکلات مالی باعث شد این تیم نتواند نتایج خوبی بگیرد. اگر فکری نمی تواند با این تیم نتایج خوبی بگیرد به این دلیل است که این مربی تیم را نبسته و حالا آقای مهاجری خیلی زحمت می کشد و ماندن در لیگ برتر یک معجزه است و فکر نمی کنم در شرایط فعلی او باشد. . او می تواند در لیگ بنشیند و فکر کند که مینت کاندیدای ایالتی است، مگر اینکه معجزه ای اتفاق بیفتد.

فوتبال اصیل خوزستان به بیراهه رفته است

وی همچنین درباره وضعیت فوتبال خوزستان در پایه گفت: برای همه تیم های پایه عملکرد هیات فوتبال خوزستان خوب بوده است اما اینکه هیات ورزش کمیته فنی ندارد به نظر من این است. فوتبال استان را به اشتباه انداخته است.» فوتبال خوزستان نیاز به کمیته فنی قوی دارد و هدف فقط برگزاری مسابقات نباشد و هدف فوتبال خوزستان سازندگی باشد.

فوتبال خوزستان به یک بنگاه تجاری تبدیل شده است

شریفی گفت: در حال حاضر ساخت و ساز فوتبال خوزستان کلنگ زنی شده است و در فوتبال استان فقط استعدادیابی شده و استعداد یابی نداریم. بازی فوتبال اصیل خوزستان به یک بنگاه تجاری تبدیل شده است. در بازی فوتبال استان متاسفانه از مربیان کم تجربه و بی صلاحیت استفاده می کنند.

تیم های گمنام بدتر از فوتبال خوزستان کار کرده اند

وی افزود: فوتبال خوزستان چیزی از فوتبال برزیل کم ندارد و این استان یک باشگاه ورزشی است اما متاسفانه می بینیم که در این استان هرکسی که بخواهد آکادمی فوتبال پا و تیم های بدون اطلاعات و شناسنامه تاسیس کند با آنها برخورد می کند. بدترین خطر برای فوتبال خوزستان.» اند. متأسفانه مربیان سازندگی و شاهکارهای فوتبال جایی در فوتبال خوزستان ندارند و به نظر من فوتبال خوزستان دور از ذهن است و به زودی حرفی برای گفتن نخواهیم داشت بازیکنان خوزستانی در سایر تیم ها و به زودی تیم های خوزستانی. کمبود بازیکنان خوزان را برطرف خواهد کرد

فوتبال خوزستان برای بازاریابی در دست عده ای است

این مربی گفت: فوتبال خوزستان دست عده ای است که هدفشان فروش و سرمایه گذاری است. فوتبال خوزستان برای عده ای به یک تجارت تبدیل شده است و متاسفانه اداره کل ورزش و جوانان خوزستان هیچ نظارتی بر این موضوع ندارد و به نظر من این افراد را مهم می داند و به همین دلیل نه ساخت و ساز. بازیکنان ما با افرادی طرف هستیم که بازیکنان را می سوزانند. به همین دلیل می بینیم که در تیم ملی نماینده نداریم.

مربیان ساخت و ساز پشتیبانی نمی شوند

وی گفت: 30 سال است که فوتبال خوزستان را بازی می کنم و بازیکنانی مانند اهل شاخا، جهان کهن، عادلی، جواد کردونی، عبدالله ناصری و صدها بازیکن دیگر را در فوتبال معرفی کرده ام.اما به نظرم. ، هیچ مربی دیگری تا به حال نتوانسته بازی کند. به دولت اول کشور خبر داد و این نشان دهنده ضعف ما در مدیریت فوتبال خوزستان است که از مربیان سازنده حمایت نمی شود و افراد حمایت شده خاصی فوتبال استان را بیشتر می زنند. مشکل ما این است که فوتبال داران خوزستانی ناامید هستند. امیدوارم سرپرست اداره کل ورزش خوزستان از تیم های سازندگی حمایت کند چرا که خوزستان باید برای همه تیم های ملی بازیکن داشته باشد. به نظر من ندای فوتبال خوزستان در آینده شنیده می شود و فوتبال استان می تواند به مقام دوم یا سوم فوتبال ملی تبدیل شود.

شریفی در پایان از زحمات مهدی پور سرپرست دانشگاهیان باشگاه فولاد خوزستان قدردانی کرد و گفت: بیشتر. از او حمایت کنید تا با تشویق بیشتر فوتبال خوزستان را بسازد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.