قیمت مبدل حرارتی

شیری که در این روش پاستوریزه می شود برای ساخت پنیر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا سبب سینرزیس (Syneresis) می شود.

تخلیه مستقیم بخار ممکن است نیاز به خنک کننده آب فرآیند را کاهش دهد اما این گزینه دلایل اصلی خنک سازی را که بهبود کارایی سیستم و صرفه جویی در آب با کیفیت فرآیند است ، نادیده می گیرد و منجر به ترکیبات اضافی آب و مواد شیمیایی تصفیه آب می شود.

یک پروژه معمولی استفاده از مبدلهای حرارتی را در هنگام برنامه ریزی اولیه پروژه در نظر می گیرد ، شرایط عملیاتی را تعیین می کند و مشخصات تجهیزات را می نویسد.

جوشکاری صفحات مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال در شرایط خلاء صورت گرفته که سبب استحکام آن در فشار و دمای عملیاتی بالا می باشد.

در صورت تغییر شرایط فرایند به راحتی می توان صفحات یا پلیت های انتقال را کم و زیاد کرد؛ گوشه های صفحه اتصال قابل تعویض هستند.

هزینه های در نظر گرفته شده شامل مبدل حرارتی ، لغزش یا زیرساخت ، کنترل ها ، اتصال لوله های ورودی و خروجی ، فیلترهای ورودی ، ابزار ، دریچه ها ، فن ها ، پمپ ها ، مخازن ، مواد شیمیایی ، افزونگی ، و همچنین هزینه های نصب ، راه اندازی و راه اندازی می شود.

شکل ساختمانی این مبدل ها به این صورت است که از یک مخزن استوانه ای شکل پر فشار با تعدادی لوله در داخل آن ساخته شده است و سیال در داخل پوسته و لوله ها جریان دارند.

در طول این سالها، جهت بالابردن سطح بهرهوری و پشتیبانی بهرهبرداری، انواع خدمات آموزشی به واحدهای تولیدی نفت خام و محصولات پاییندستی ارائه شده است.

ونداد تجهیز با داشتن کارشناسان با تجربه جهت فروش انواع مبدل های حرارتی مشاوره قبل از خرید ارائه می دهد.

نوع پباده سازی صفحه های مبدل حرارتی برگه ای آلفالاوال سبک CBH16-25H به طوری میباشد که با ساخت و ساز جنجال در سیال ها، انتقال حرارت را با صرفه کرده و سبب خویش منزه کنندگی مبدل میگردد.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل COMBI DRYER سری CD آلفالاول از نوع استنلس استیل با جوشکاری مس است که جهت سیستم های رطوبت زدایی هوا، کمپرسور ها، صنایع تبرید با حداکثر راندمان و حداقل افت فشار به کار می رود.

شرکت سیماقند، فعالیت خود را تنها به معرفی منابع محدود نمی نماید، بلکه خود را ملزم به تداوم همکاری با طرفین قرارداد بمنظور اطمینان از انتقال تکنولوژی و کسب بالاترین راندمان تولید و تضمین تجهیزات انتقالی در چهار چوب تعهدات نمایندگی میداند.

بیشتر این تلاش در جهت مقابله با اثرات رسوب زدگی است ، جایی که مواد جامد (مانند ذرات خارجی یا رسوبات) روی سطوح مبدل حرارتی جمع می شوند ، مانع انتقال گرما و محدود کردن جریان مایع می شوند.

از آنجا که کانالهای جریان کاملاً کوچک هستند جریان قوی گردابهای و توربولانس موجب بزرگ بودن ضرایب انتقال حرارت و افت فشارها میگردد؛ به علاوه بزرگ بودن تنش برشی موضعی باعث کاهش تشکیل رسوب میشود.

᠎Da᠎ta has been generat​ed with G​SA  C ontent Gener at or D᠎emover​sion!

یکی از ویژگی های ممتاز مبدل های صفحه ای عدم نیاز به منبع ذخیره آب و وجود همیشگی آب گرم در پشت شیرها می باشد و آن هم به دلیل بالا بودن سرعت پاسخگویی در مبدل های صفحه ای در زمان هایی که ساعات پیک مصرف به حساب می آیند تامین آب گرم مصرفی در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می گردد.

دپارتمان سیمان با دارا بودن نمایندگی های شرکت هایی همچون شرکت Fives فرانسه، Barbieri ایتالیا، Kawasaki ژاپن طراح و سازنده خط کامل سیمان و شرکت CDI چین تا کنون توانسته تجهیزات اصلی خط کامل کارخانجات سیمان شامل آسیاهای مواد و سیمان، انواع گیربکس، موتور و قطعات یدکی آنها را به صنایع داخلی خدمات شایان توجهی را ارائه نماید.

دپارتمان فولاد شرکت سیماقند در سال 1360 شکل گرفت و فعالیت خود را با ارائه خدمات به صنعت فولاد کشور آغاز نمود.

بخش نیرو شرکت سیماقند در سال 1370 با هدف ارائه خدمات مهندسی و بازرگانی به صنایع نیروگاهی کشور تاسیس گردید.

حضور گسترده این شرکت در صنایع فولاد کشور نظیر شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، مجتمع فولاد مبارکه و صنایع فولاد اهواز با معرفی شرکت های بزرگ اروپایی، کوتنر اوشاتز و فلندر و هماهنگی های لازم به منظور ارائه خدمات پس از فروش با رضایت مشتری و حسن شهرت همراه بوده است.

دپارتمان نفت و گاز سپس همکاری خود را با شرکت پروزرنات ( Prosernat ) و موسسه نفت فرانسه ( IFPEN ) توسعه داد و با شکل گرفتن شرکت شرکت آکسانز ( Axens ) در موسسه نفت فرانسه همراه با این گروه موفق به تأمین فنآوری و لایسنس برای اکثر پالایشگاه های نفت و گاز کشور شد.

تأمین پکیجها و تجهیزات سنگین جهت پروژههای زیرساختار صنعت نفت و گاز کشور، نقش دیگر گروه نفت و گاز شرکت سیماقند می باشد.

از این مبدل جهت انتقال حرارت بین مبرد (سیال اولیه) و سیال خنک شونده (آب،آب نمک،اتیلن گلیکول) به عنوان سیال ثانویه استفاده می شوند.

کارکرد مبدل حرارتی آلفالاوال ایتالیا ویژگی مبدل حرارتی صفحهای آلفالاوال جوشی چیست؟ در این راستا، تأمین مبدلهای عظیم حرارتی صفحهای از طریق شرکت ALFA LAVAL PACKINOX فرانسه، واحدهای بویلر و بازیافت حرارت(HRSG) و تولید بخار توسط شرکت SC ENGINEERING کرهجنوبی، پمپهای فرآیندی ساخته شده توسط شرکت PERONI POMPE ایتالیا، انواع پکیجهای شیرین سازی آب و فاضلاب از طریق شرکت TIMEX ترکیه، قطعات داخلی رأکتور از شرکت JOHNSON SCREENS فرانسه و همچنین شیرآلات فرآیندی خاص از شرکت HARTMANN EXAL آلمان برای پالایشگاهها و پتروشیمیها بخشی از فعالیتهای این دپارتمان در طی ۲۰ سال گذشته می باشد.

در این راستا، تأمین مبدلهای عظیم حرارتی صفحهای از طریق شرکت ALFA LAVAL PACKINOX فرانسه، واحدهای بویلر و بازیافت حرارت و تولید بخار توسط شرکت SC ENGINEERING کرهجنوبی، پمپهای فرآیندی ساخته شده توسط شرکت PERONI POMPE ایتالیا، انواع پکیجهای شیرین سازی آب و فاضلاب از طریق شرکت TIMEX ترکیه، قطعات داخلی رأکتور از شرکت JOHNSON SCREENS فرانسه و همچنین شیرآلات فرآیندی خاص از شرکت HARTMANN EXAL آلمان برای پالایشگاهها و پتروشیمیها بخشی از فعالیتهای این بخش در طی ۲۰ سال گذشته می باشد.

در این زمینه، طراحی و ساخت واحدهای نمک زدایی Desalter در مجتمع گاز پارس جنوبی و پالایشگاه نفت بندرعباس و همچنین 4 واحد TEG نمزدایی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس بر عهده این شرکت بوده است.

یکی از رایج ترین مشکلات مبدل های حرارتی صفحه ای در چینش موازی، توزیع نامنظم سیال درکانال ها است. برای اطلاعات بیشتر در زمینه کاربردهای مبدل های حرارتی صفحه ای قاب و واشر دار در صنایع مختلف اینجا را کلیک کنید.

بخش معدن شرکت در زمینه تامین تجهیزات معدنی بمنظور بهبود فرآوری و افزایش کاربری صنایع وابسته، نمایندگی انحصاری شرکت های Neyrtec فرانسوی و ERGA روسی و چندین شرکت بین المللی صاحب برند را دارا میباشد.

اصلی ترین فعالیت این بخش، تأمین تجهیزات مورد نیاز معادن کشور در بخش­های مختلف اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد معدنی می­باشد.

حضور در فازهای مختلف طرح توسعه پارس جنوبی، طرح های توسعه پالایشگاه ها و پتروشیمی های کشور موارد متعددی از این نوع همکاری می­باشد.

هزینه های راهنمای سرمایه: به دلیل طیف گسترده ای از مبدل های موجود ، “قوانین کلی” عمومی برای هزینه ها در دسترس نیست.

این شرکت با فعالیت در صنایع سیمان، انرژی و وفولاد آغاز به فعالیت نموده و سپس بصورت گسترده در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی با معرفی شرکت های معتبر اروپای غربی و معظم آسیایی( چین، هند و کره جنوبی) به بازار صنایع کشور وارد شد.

این دپارتمان با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر آسیایی و اروپایی نظیر شرکت HEG هندوستان،NCO ایتالیا، Kuettner آلمان، HUDE آلمان و Donly چین خدمات گسترده ای به این صنعت ارائه نموده است.

این شرکت با تکیه بر توانمندی های موجود با چشم انداز و راهبرد های انتخاب شده نسبت به ارائه سبد متنوعی از خدمات نوین به مشتریان این صنایع اقدام نموده است و پروژه های مختلفی را با کسب رضایتمندی مشتریان در زمان های پیش بینی شده به اتمام رسانده است.

در راستای تأمین مهندسی و فن آوریهای مورد نیاز صنعت گاز، گروه نفت و گاز سیماقند از سال 1996 همکاری خود را با شرکت PROSERNAT فرانسه آغاز کرد.

دفاتر عمان، دبی و آلمان این شرکت بمنظور تأمین قطعات اصلی بصورت مستقیم و با ضمانت نامه رسمی سازنده ایجاد گردیده است که آماده همکاری با نیروگاه های مختلف میباشد.

دفاتر عمان، دبی و آلمان شرکت سیماقند بمنظور تأمین قطعات اصلی بصورت مستقیم قادر هستند تا انواع قطعات یدکی مورد نیاز گیربکس های شرکت Flender، بلبرینگ های شرکت SKF، انواع بلت، رولر و پولی های شرکت Rulmeca ایتالیا، تجهیزات آزمایشگاهی، الکتروموتورهای شرکت Schorch آلمان و تجهیزات شرکت ABB را در کوتاه ترین و منصفانه ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

همچنین این شرکت قادر به تأمین ماشین آلات معدنی مانند شاول، دامپ تراک، دستگاه حفاری، سرمته و تمام تجهیزات مرتبط به کارخانه­های فرآوری از قبیل انواع سنگ­شکن و آسیا، تجهیزات طبقه­بندی مواد، تجهیزات پرعیارسازی، انواع تیکنر، انواع فیلتر، سیستم انتقال مواد، تجهیزات بازیافت آب و انواع پمپ می­باشد.

همکاری در صنایع نفت و گاز کشور با حمایت موسسه ملی نفت فرانسه،IFP و زیر مجموعه های آن Prosernat, Axens در زمینه فرآوری و انتقال دانش فنی، سالهاست در دستور کار شرکت قرار دارد.

به عبارت دیگر، سیماقند قادر به ساخت و راه اندازی کارخانه­های فرآوری مواد معدنی به صورت کلید در دست (Turnkey) می­باشد.

این گزینه معمولاً بجز در عملیات راه اندازی ، تخلیه اضطراری و خاموش کردن استفاده نمی شود. این دپارتمان به منظور ارائه راه حل مناسب جهت رفع مشکلات فعالان حوزه معدن، نمایندگی شرکت های صاحب نامی از کشورهای اروپای غربی، روسیه، آفریقای جنوبی و چین را دارا می باشد که از آن جمله می توان به نمایندگی های انحصاری برندهای معتبر اروپائی مانند Neyrtec Mineral و Erga اشاره نمود.

بمنظور ارتباط قابل اطمینان با تولید کنندگان و مصرف کنندگان کالا، این شرکت اقدام به گشایش مقطعی دفاتری در برخی از کشورهای طرف قرارداد نموده تا دسترسی به منابع فنی و بازرگانی را سهولت بخشد.

همچنین پروژههای NGL 3200 و پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس، لایسنس شیرین سازی خود را از طریق این شرکت تأمین نمودهاند.

تمامی فازهای مجتمع گاز پارس جنوبی (بهغیر از فازهای 17و 18) لایسنس شیرین سازی گاز واحدهای آمین 101 و 116 را از این شرکت دریافت کردند.

دپارتمان معدن شرکت سیماقند بعد از گروه سیمان قدیمی ترین دپارتمان این شرکت به حساب می آید. دپارتمان نفت، گاز و پتروشیمی شرکت سیماقند فعالیت خود را از 25 سال پیش با نمایندگی شرکت آلفالاوال پکیناکس (Alfalaval Packinox ) فرانسه آغاز نمود.

دپارتمان سیمان شرکت سیماقند اولین دپارتمان تخصصی در زمینه تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع در ایران است. مایعات ممکن است برای جلوگیری از مخلوط شدن با یک دیواره جامد جدا شوند یا در تماس مستقیم هستند.

صفحات با یک واشر مجهز شده اند که کانال بین صفحه را آب بندی می کند و مایعات را به کانال های متناوب هدایت می کند.

مواد لحیم کاری، کار واشرها و قاب را در مبدل حرارتی صفحه ای جوشی انجام می دهد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال جوشی بنا به کاربرد و نیاز پروژه می تواند بصورت تک گذر، دو گذر و یا چند گذر باشد.

وقتی دو صفحه با الگوهای مخالف شاه ماهی روی هم قرار می گیرند ، جریان مارپیچ مانند و تلاطم زیاد منجر به ضرایب انتقال بالا و خود تمیزکاری م effectiveثر می شود.

در بدو ورود به این عرصه، شرکت سیماقند با اخذ نمایندگی های شاخص اروپایی و ژاپنی توانست گام بزرگی در این بخش از صنعت بردارد.

مطالعات اقتصادی امکانسنجی برای پروژههای زیرساختار از دیگر زمینه هایی است که شرکت AXENS خدمات پیشرفته خود را به وزرات نفت ایران ارائه داد.

از حوضچه های خنک کننده ممکن است استفاده شود تا بتواند آب گرم را از طریق از دست دادن تبخیر در جو به طور طبیعی خنک کند.

هیت سینک نیز نوعی از مبدل حرارتی غیرفعال است و گرمای تولید شده توسط دستگاه الکترونیکی یا مکانیکی را به محیط مایع که اغلب هوا یا مایع خنک کننده است منتقل می کند.

2. ترکیب دو مبدل حرارتی به منظور ایجاد دو سیکل هوا به هوا (ریکاوری) و هوا به مبرد. طراحی، تمیز کردن و کنترل عملکرد مبدل حرارتی صفحه ای واشردار به آسانی و سریع انجام می شود.

اتصالات در صفحه قاب یا اگر هر دو مایعات یا هر دو مایعات بیش از یک واحد عبور کنند ، در صفحه و صفحات فشار قرار دارند.

هزینه چرخه زندگی بیش از 15-20 سال اغلب می تواند نیمی از محلول مربوط به واشر باشد. از محیط هایی که این دستگاه بیشترین استفاده در آن را دارد می توان به کارخانجات مواد غذایی و یا صنعتی اشاره داشت.

شرکت سیماقند در مرداد ماه سال1353 شمسی (آگوست 1974 میلادی)، ابتدا به منظور مهندسی و اجرای پروژه های صنعتی تاسیس گردید و متعاقب آن به توسعه کار خود در معرفی شرکت های صاحب نام جهانی در بازار صنعتی ایران پرداخت.

او شراب را در مدت زمانی معین تا دمای پایین تر از دمای جوش آن گرم کرد و از فساد شراب تا زمانی قبل از آلودگی مجدد، جلوگیری کرد.

عبور دما نیز امکان پذیر است ، به این معنی که خروجی گرم می تواند به دمای پایین تر از خروجی سرد برسد.

در این طرح ، اختلاف دما در ورودی زیاد است ، اما دمای سیال به یک مقدار مشابه در خروجی نزدیک می شود.

همچنین یک روش دمای بسیار نزدیک را ممکن می سازد. مبدلهای حرارتی برای کار با بازده بالا به تعمیر و نگهداری منظم نیاز دارند و معمولاً به یک برنامه دقیق تعمیرات اساسی نیاز دارند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.