قیمت کندانسور پلیت 1401

ساخت سردخانه دو مداره چیست ؟
کندانسور پلیت , خرید کندانسور کولر گازی, خرید کندانسور یخچال, قیمت کندانسور پلیت, خرید کندانسور پلیت

1. فاصله بین یونیت بیرونی و یونیت داخلی را حتما اندازه گیری کنید، معمولا جهت بازدهی بهتر این فاصله بین 10 تا 22 متر می باشد، در صورتی که این فاصله از این مقدار کمتر یا بیشتر بود حتما به کارشناسان ما اطلاع دهید.

هرچه عدد EER بزرگتر باشد، تولید سرمایش به ازای یک وات و یا یک کیلووات توان مصرفی بیشتر خواهد شد.

1. پروانه یا فن: یکی از قطعات مهم و اصلی کندانسور هوایی فن یا پروانه می باشد که باعث جابه جایی هوا می شود.

اینورتر در واقع با تغییر فرکانس و ولتاژ برق باعث کاهش مصرف شده و تمامی عملکرد دستگاه هوشمند می باشد.

کمپرسورهای روتاری، دستگاههایی هستند که تمامی عملیات مکش مبرد و فشرده سازی آن را با استفاده از تیغههایی انجام میدهند که به صورت دایره وار و در شیارهای خاص خود چرخش پیدا میکنند.

این نوع کمپرسور کولر گازی یکی از قدیمی ترین سیستمهای کمپرسوری است که در کولر مورد استفاده قرار گرفته است و هنوز نیز کاربردهای خاص خود را دارد.

ترمودیسک به صورت سری با هیتر المنت دیفراست، در یخچال قرار دارد. به دلیل کم مصرف بودن کولر های گازی اینورتر دارای گرید انرژی سری A و گولر های گازی معمولی دارای گرید انرژی B می باشند که نشان دهنده ی مصرف انرژی بیشتر می باشد.

کولر های گازی که دارای سیستم اینورتر می باشند این توانایی را دارا می باشند که دور و سرعت کمپرسور را تنظیم کنند به همین دلیل از روشن و خاموش شدن بی دلیل دستگاه جهت کنترل دمای محیط جلوگیری می شود در نتیجه مصرف برق کاهش پیدا می کند.

به طوری که چرخش کمپرسور دورانی و سرعت آن متغیر است و بسته به دما و رطوبت تنظیمی توسط کاربر دور کمپرسور کم یا زیاد می شود و هیچ وقت کمپرسور در زمانی که به دمای دلخواه کاربر برسد، به طور کامل خاموش نمی شود.  This post has been g enerat᠎ed wi᠎th G SA Content Gen er at or  DEMO!

قطعات مکانیکی کولر گازی قطعات الکتریکی کولر گازی بعد از گذشت چند سال از کارکرد کولر گازی و اسپلیت ، به دلیل استهلاک و فرسودگی قطعات کولر گازی شاهد افت راندمان یا از کار افتادگی بعضی از قطعات مکانیکی کولر گازی مثل کمپرسور ، موتور فن ، شیر برقی ، شیر های رفت و برگشت ، بلوور یونیت داخلی و پروانه یونیت خارجی و دیگر قطعات مکانیکی مثل موتور فن کولر گازی یا الکترو موتور کولر گازی خواهیم بود که نشانه های آن عدم کارکرد صحیح کولر گازی می باشد.برای رفع مشکلات کولر گازی تکنیسین های تهران سرویس با مدارک معتبر آماد رفع مشکل شما عزیزان هستند.

افزایش هزینههای بهره برداری شامل افزایش میزان مصرف برق کمپرسور افزایش مصرف آب و استهلاک رزین و هزینههای بهره برداری سختی گیر رزینی در نظر گرفته شده است.

در کندانسورهای هوایی از هوا به عنوان عامل تقطیر استفاده می کنند در کندانسورهای هوایی حرارت دفع شده به وسیله میرد دمای عامل تقطیر را افزایش می دهد.

ما به عنوان فروشگاه آنلاین کولر گازی در تهران مفتخریم که توانستیم در بیش از 10 سال سابقه کاری رضایت کامل مشتریان خود را جلب نمائید و آنها را در تامین و خرید آسان فروش قطعات کولر گازی و خرید کولر گازی به بهترین شکل ممکن یاری برسانیم.

کولرهای گازی و اسپلیت یکی از بهترین این تجهیزات خنک کننده هستند ، که برای انتخاب و خرید آنها به اطلاعاتی مانند انتخاب ظرفیت ، نوع ، برند و آگاهی از قیمت مناسب آنها نیاز دارید.

۲٫ کندانسورهای خنک شونده با آب (water-cooled condensers) یا WCC: برای تقطیر مبرد از آب استفاده میکنند. اینورتر یا مبدل به معنای وارونه گردان یا معکوس کننده می باشد و در سیستم های کمپرسوری به معنای دور متغییر است.

در کمپرسورهای پیستونی مربوط به کولر گازی از وضعیت ۱۸ هزار تا ظرفیت ۶۰ هزار در سه مدل کوپلند و کارلترون و همچنین تکامسه موجود می باشد.

زیاد بودن فاصله پره ها همچنین امکان کثیف شدن کندانسور در اثر ورود کثافات را تقلیل می دهد. 1. برای محاسبه تقریبی ظرفیت کولر گازی و اسپلیت مورد نیاز در طبقات وسط ساختمان به ازاء هر متر مربع حدود 400 تا 600 (BTU) و درطبقاتی که بالای آنها پشت بام است بدلیل تابش نور خورشید بر سقف ،به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (BTU) درنظر گرفته می شود.

برای محاسبه کندانسور نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که بر حسب نوع مبدل می توانید از آنها استفاده نمایید. البته به این نکته توجه کنید در همه موارد بالا استثناء هم وجود دارد و بایستی به میزان رفت و آمد نفرات در هر متر مربع و یا گرمایش سایر دستگاه ها مانند لامپ، اجاق گاز، یخچال و غیره توجه کرد و بهتر است قبل از خرید، کارشناس، قبل از نصب کولر گازی از محیط بازدید به عمل آورد.

در قسمتهایی مثل جنوب یا قسمتهای مرکزی ایران، کمپرسور پیستونی کولر گازی کاربرد زیادی دارد. در این مقاله سعی در آن داشته ایم تا شما را با قطعات کولر گازی آشنا کنیم .

فروش کولر گازی امین حضور – سامسونگ، ال جی، جنرال ، فروشگاه آنلاین گویا سرویس مرکز فروش کولر گازی های جنرال ، ال جی ، سامسونگ ، ایوولی و زانتی در تهران ، شما می توانید نام برند کولر گازی خود را همراه مدل آن از طریق شماره های تماس موجود در سایت با همکاران گویا سرویس در میان بگذارید آنها شما را در مورد محصول مورد نظرات یاری خواهند کرد و نحوه ارسال را با شما هماهنگ می کنند.

قیمت بالا نصب تنها روی کولر گازی با ظرفیت بالا از شما دعوت میکنیم مقاله علت سوختگی کمپرسور کولر گازی را مطاله نمایید.

در واقع فشار ایجاد شده توسط هدایت پره یا تیغهها، باعث فشرده شدن مبرد و انتقال با فشار بالا به سیستم میشود.با توجه به نوع ساختار کمپرسور روتاری کولر گازی، عملکرد آن در مناطق سردسیر و مرطوب بهتر است.

به گونه ای که، ابتدا مایع مبرد دربخش بیرونی یا پنل بیرونی کولر گازی (کندانسور) خنک میشود و از طریق لوله مسی به شیر انبساطی (expantion valve) منتقل شده و از آنجا به صورت گاز مبرّد برای جذب گرمای محیط، وارد کویل پنل داخلی میگردد.

این کویل حاوی آب خنک است در حالی که پوسته مبرد را نگه می دارد. این مبدل ها به دو صورت پوسته و لوله ساخته می شوند و از ویژگی های متمایزی برخوردار می باشند و کاربرد متفاوتی دارند.

چون هم قسمت داخلی و هم خارجی آن روی دیوار نصب می شوند و این کار به دلیل تخصصی بودن فقط از عهده یک شخص متخصص بر خواهد آمد و نوع و محل نصب نیز تأثیر زیادی در میزان کارکرد و سرمادهی کولر گازی ایفا خواهد کرد.

آذین سرویس یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی می باشد که هدف اصلی آن ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی برای تمام مشتریان می باشد.

مزایای استفاده از کندانسور هوایی شامل تمیز کاری سطوح از گرد و غبار و آلودگی و سرویس و نگهداری فنها و رسوب زدایی است.

البته سرویس کردن آن به طور دوره ای، از صدای آن میکاهد. از آنجا که مبدل حرارتی صفحه ای به طور معمول دارای مقدار U حداقل دو برابر آن برای معادل S&T است ، می توان یک اندازه شش برابر یا بیشتر کاهش داد ، و واحد نسبت به نوع S&T کمتر در معرض رسوب است ، زیرا مقدار زیادی وجود دارد تنش برشی دیواره بالاتر که ناشی از تلاطم ایجاد شده توسط الگوی صفحه است.

کندانسور وسیلهای است که در تمام تجهیزات مربوط به سرمایش مانند یخچال، فریزر و دستگاههای تهویه مطبوع هوا یا همان کولرهای گازی برای متراکم نمودن گاز مبرد، مورد استفاده قرار میگیرد.

مورد استفاده گسترده قرار می گیرند. 3. حتی المقدور سعی کنید در محلی که سایه است کندانسور را قرار دهید زیرا باعث می شود بازدهی کندانسور بالاتر برود و گرد و غبار کمتری وارد کندانسور شود، از طرفی به دلیل انرژی کمتری که موتور جهت خنک کردن محیط مصرف می کند مصرف برق نیز کاهش پیدا می کند. This po᠎st was g​ener᠎ated  wi᠎th t᠎he  help ​of G SA Con​tent᠎ G enerator DE MO .

کندانسور صفحه ای نوعی مبدل صفحه ای است که متشکل از تعداد زیادی صفحه فلزی شیاردار است که مابین دو سیال قرار می گیرد .

مقدار الکترونیکی تغییرات مقاومت ترمیستور را آشکار می نماید و با تغییر ولتاژ موتور که ممکن است از نوع قطب چاکدار یا خازنی فاز شکسته باشد سرعت موتور را تنظیم می نماید.

ضریب کارایی یا COP در کولرگازی چیست؟ اگر COP کولر گازی بین ۳٫۲ تا ۳٫۴ باشد گرید آن C می شود.

لازم به ذکر است استفاده از هر دو سیستم با توجه به برق مصرفی که دارند برای گرمایش ساختمان ها مقرون به صرفه نیست و ترجیحا برای این منظور از همان روش رادیاتوری و یا روشهای دیگر که کم هزینه تر بوده و محدودیت کمتر و کیفیت بهتری را در پی خواهد داشت، توصیه می شود.

همچنین وزش شدید باد به سطح کندانسورهای هوایی ایستاده می تواند هرگونه کاهش ظرفیت حاصل از روشن و خاموش نمودن یا کاهش سرعت فن ها را منتفی سازد.

بهتر است برای کم شدن مصرف برق کولر های گازی دمای آن ها را روی 25 درجه تنظیم کنیم این عمل باعث خاموش شدن متناوب کمپرسور می شود و برق کمتری مصرف می شود.

از طرفی با توجه به قوائد مصرف برق در ایران می توان سیستم تولید سرمایش را از زمان های پیک مصرف خارج نموده و زمان کارکرد دستگاه را به شب موکول نمود که با توجه به دمای پایین تر هوا در آن زمان ، کارایی تجهیزات از قبیل کمپرسور و کندانسور بالاتر رفته و همچنین مبرد ثانی سرد شده در مخزن اتلاف حرارتی کمتری خواهد داشت .

نسبت توان خروجی به توان ورودی هر دستگاه برقی، بازده انرژی گفته میشود و در کولر گازی این رقم از حاصل تقسیم ظرفیت سرمایشی کل به توان ورودی موثر، بدست میآید و به E.E.

BTU (British Thermal Unit) واحد استاندارد اندازه گیری انرژی گرمایی در تجهیزات تهویه مطبوع است و به مقدار گرمایی گفته می شود که می تواند دمای یک پوند آب را در فشار یک اتمسفر به میزان یک درجه (از ۶۰ درجه فارنهایت به ۶۱ درجه فارنهایت) برساند.

در کولر گازی COP رتبه مصرف انرژی را مشخص می کند. همانطورکه از اسم این نوع کمپرسور نیز مشخص است، عملیات لازم جهت کمپرس کردن گاز در کولر گازی توسط یک پیستون و سیلندر انجام میشود.

عملیات تراکم و انتقال مبرد یا گاز به این گونه است که مبرد موجود در محفظه کمپرسور توسط یک سیستم مکنده به داخل سیلندر هدایت میشود.

ساختمان رو به آفتاب باشد و یا بالعکس کمتر در معرض تابش نور خورشید باشد و عوامل دیگرکه ممکن است درساختمان نقش قابل توجهی ایفا کند.

از نظر شکل ظاهری فیلتر درایر استوانهای شکل است و اغلب قبل از سر راه شیر یا لوله مویین قرار دارد.

فن (fan) موتوری در داخل واحد کندانسور نزدیک بالای آن قرار دارد که به وسیله توری پوشیده شده است تا از ورود تصادفی اشیا به داخل فن جلوگیری کند.

این قطعه معمولاً پشت یخچال و در پایین آن قرار میگیرد. مصرف پایین و عمر بالای این نوع از کمپرسور کولر گازی از مزایای آن است.

کولر گازی واژه ناقصی هست، برای ترجمه انگلیسی آن (Air Conditioner) معنی درست فارسی آن تهویه مطبوع می باشد. 4. در نظر گرفتن محلی برای خروجی قطرات آب از پنل داخلی اسپلیت الزامی می باشد.

8. در نظر گرفتن محلی برای تخلیه قطرات آب خروجی از پنل داخلی اسپلیت ها ضروری است. شرکت های سازنده معمولا پانل های داخلی اسپلیت های اینورتر را زیباتر می سازند تا خریداران بیشتر تمایل به خرید داشته و انگیزه ای برای خریداران باشد.

فن کندانسور هوای بیرون را داخل می کشد و هوای گرم را بیرون می راند. هر کمپرسوری برای اینکه بیش از حد داغ نشود و بتواند بهطور مداوم کار کند نیاز به فن خنککننده دارد اگر این فن مشکلی پیدا کند، کمپرسور داغ میشود و این گرما به لولهها و بدنه منتقل میکند.

موتور فن یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از اجزای ضروری در یخچالهای ساید بای ساید است. در ادامه برای اطلاع از قیمت و مشخصات فروش برد کندانسور کولر گازی ال جی با ظرفیت 80000 با ما در کرج قطعه همراه باشید.

که عددی هست بزرگتر از ۱ برای کولر گازی اسپلیت و هر چقدر عدد ضریب عملکرد بزرگتر باشد بازده دستگاه بیشتر است.

این قسمت را حتما توجه کنید تا متوجه شوید از کجا باید کولر گازی اصلی را از تقلبی تشخیص دهید.

این نوع کولرها از طراحی کوچک و جمع و جوری برخوردار اند و اغلب روی پنجره اتاق نصب می شوند و حتما بارها و بارها آنها را مشاهده نموده اید.

آنها به اندازه کولرهای گازی دارای کندانسور آبی عملکرد خنک کنندگی را ارائه نمی دهدف اما مزایای بلند مدتی که دارند آنها را به انتخابی خوب تبدیل می کنند.

اینورتر دارای گرمایش کامل تا منفی 15درجه زیر صفر است. کولرهای گازی اسپلیت مدل اینورتر بین 40 الی 60 درصد کم مصرف تر می باشند، هر چند قیمت بالاتری دارند.

فقط دوران آن کم شده و با حداقل مصرف برق کارمی کند و بسته به نیاز مجدد با دور بالا شروع به کار می کند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.