لزوم برگزاری دوره های مشترک علوم دانشگاهی

[ad_1]

رئیس نهاد نمایندگی عالی دانشگاه ها بر لزوم تامین اعتبار معاونت های فرهنگی تاکید کرد و گفت: و هم افزایی بیشتر علم دانشجویی به ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی در نشست با هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور با بیان مسئولیت سنگین دانشگاه پیام نور در ارتقای ارزش های فرهنگی و دینی دانشجویان، اظهار داشت: با توجه به گستردگی آن در سراسر کشور، تلاش های آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و دینی مؤثری انجام دهید. این کشور مسئولیت سنگینی برای ایجاد تحول و هیجان در عرصه فرهنگ و مذهب دارد.

وی بر لزوم تامین اعتبار برای نهادهای فرهنگی تاکید کرد و گفت: جشنواره های فرهنگی دانشگاه پیام نور به دلیل دسترسی دانشجویان به اقصی نقاط کشور مورد استقبال گسترده قرار گرفته و می تواند منبع ارزشمندی برای رشد و توسعه، آموزش دانشجو باشد.

رستمی همچنین برگزاری دوره های علمی تلفیقی بین دانشگاهی را ضروری دانست و گفت: بسیاری از دانشگاه ها در انجام مطالعات مختلف علمی با کاستی هایی مواجه هستند و ارتباط با همکاری دانشگاه ها می تواند منجر به یادگیری مشارکتی و گسترش روابط علمی دانشجویی شود. موثر برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.