لیست کامل قیمت هیتر کمربندی

همچنین کارشناسان ما همواره آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به شما در خرید انواع هیتر برقی هستند. چون یکی از مهمترین کارهای مثبت و موثر در راستای تولید یک محصول با کیفیت، مشاوره در طراحی و ساخت آن میباشد که تهران المنت از این امر مهم مستثنی نمیباشد.

هیتر کمربندی با ترموستات

همچنین با استفاده از دستگاههای به روز و تکنولوژی در کار خود همیشه سعی بر تولید محصولی با کیفیت و استاندارد دارد.قیمت المنت با توجه با متریال و زمانی که صرف ساخت آن می شود متفاوت است اما منصف بودن در هر کسب و کاری موجب سود کم اما پایدار بودن بیشتر و جذب مشتریان میشود که یکی از اصول اولیه تهران المنت جلب رضایت مشتریان عزیز در این امر میباشد.

اما برای کارخانهها و فضاهای بزرگ هيتر برقي صنعتي سه فاز مناسب میباشد. اما در واقع این محصولات به تناسب نوع خود سه فناوری گرمایشی مختلف تابشی، همرفتی و فندار دارند.

در واقع هسته اصلی بخاری برقی آلیاژ عنصر گرمایشی است که انرژی الکتریکی را در صورت قرار گرفتن در معرض جریان به انرژی گرمایی تبدیل می کند.

هیتر فن دار کم مصرف

اجازه ندهید هیچ جسم خارجی به شبکههای فن هیتر ورود پیدا کند. هنگام بالا رفتن حرارت فن هیتر، باید از گرم شدن بیش از حد المنتها جلوگیری کرد؛ بنابراین اگر فن هیتر شما مجهز به کلید قطع حرارتی خودکار باشد، جریان برق را قطع و فن و المنتها را خاموش میکند تا دستگاه آسیب نبیند.

در صورت درخواست مشتری می توان از برق تک فاز و یا سه فاز بر روی این سیستم استفاده کرد و به دلیل اینکه مجهز به ترموستات است از مصرف بسیار کم انرژی برخوردار می باشد و از جمله سیستم های بسیار به صرفه و اقتصادی به شمار می رود.

قیمت هیتر کمربندی

هیتر برقی کم مصرف امروزه خواهان بیشتری پیداکرده است. اگر فن هیتر شما قابلیت محافظ یخ زدگی را داشته باشد و آن را فعال کنید از فن هیتر مراقبت کردهاید و از یخ زدگی آن در محیطهای سرد جلوگیری کردهاید.

خرید هیتر کمربندی

مطابق با دفترچهی راهنمای فن هیتر خود یا کمک گرفتن از نمایندگان فروش متخصص، سیستم پیش گرمکن فن هیتر را فعال کنید تا اگر دستگاه در مکانی سرد قرار گرفت، به طور خودکار روشن شود و اجزای داخلی آن یخ نزند.

اگر سیستم محافظ یخ زدگی فن هیتر فعال نباشد، ممکن است در محیطهای سردی که دما زیر ۵ درجهی سانتیگراد است، دچار یخزدگی شود.

اگر متوجه شدید فن هیتر، کارکرد درستی ندارد خودتان نسبت به تعمیر آن اقدام نکنید و از تعمیرکاران متخصص در نمایندگیهای مجاز کمک بگیرید.

چنانچه فن هیتر به درستی کار نمیکند، دستگاه را از برق جدا کنید و به منظور تعمیر فن هیتر به نمایندگیهای مجاز تعمیرات مراجعه کنید.

هیتر کمربندی کمپرسور

همچنین ممکن است به سطح اجزای پلاستیکی آسیب برساند. همچنین هیترها از نظر نحوه قرارگیری یا نصب نیز به سه گروه هیتر و کوره هوای گرم ایستاده ، کابینتی و هیتر های تابشی تقسیم می شوند که هیترها و کوره هوای گرم ایستاده وکابینتی از نظر عملکرد تفاوت چندانی با هم ندارند و حتی می توان گفت که از لحاظ نحوه عملکرد بسیار شبیه یکدیگر عمل می کنند و تفاوت اصلی آنها در ظاهر و نحوه نصب آنها می باشد ؛ ( در ادامه توضیحات بیشتری در این باره داده شده است.

آموزشهای لازم را به آنها بدهید یا در صورت لزوم نظارت داشته باشید. میله به کار رفته در مدل های استاندارد از جنس فولاد زنگ نزن و فلنچ آنها از جنس برنج فورچ شده است.

مهمترین کاری که هیتر کارتر انجام میدهد ، جلوگیری از بازگشت ماده مبرد به داخل کارتر و ته نشین شدن آن است .

هشدار: برای جلوگیری از اضافه بار مدار الکتریکی، توصیه میشود هنگام روشن کردن فن هیتر، هیچ وسیلهی دیگری در مدار مشابه فن هیتر متصل نباشد.

مهمترین کاری که هیتر کارتر انجام میدهد، جلوگیری از بازگشت ماده مبرد به داخل کارتر و ته نشین شدن آن است.

مخلوط گاز و روغن به شکل فوم سفید رنگی در می آید که کل حجم کارتر را اشغال می کند.

این المنت از طریق کابل یا سیم پیچ به منبع تغذیه وصل میشود و میتواند دمای بیشینه ۷۰۰ درجه سانتی گراد تولید کند.

هنگامیکه دستگاه در این حالت قرار گیرد، ترموستات به صورت خودکار دمای محیط را تنظیم میکند. قابل توجه مشتریان محترم سایزهای غیراستاندارد به صورت سفارشی وارد خواهد شد .

در این مقاله به مزایای استفاده از هیتر کارتر نیز اشاره شد. برای آنکه بدانید آیا اتاق شما به اندازهی کافی با فن هیتر گرم خواهد شد یا نه، باید قدرت گرمابخشی فن هیتر شما با وسعت اتاقتان مطابقت داشته باشد.

فن هیتر میتواند در روزهای سرد زمستان گرمایی لذت بخش برایتان به ارمغان بیاورد. ۱۰ وات قدرت گرمایی برای هر متر مربع نیاز است.

هیترهای هلیکویدال این نوع هیتر مناسب ماهیچه ها و سیلندرهای حرارتی است که, در عین کم قطر بودن, هیتر فنری می تواند قدرت گرمایی بالایی تولید کرده دما را به طور یکنواخت در سطح کار تا 360 درجه سلسیوس توزیع کند. ​This w᠎as c᠎reated with GSA C on​te nt Gener​ator Demov er sion!

اگر گرمایش کم فن هیتر انتخاب شماست، کلید کنترل حرارت باید در وضعیت ۱ قرار بگیرد. اگر گرمایش زیاد فن هیتر انتخاب شماست، کلید کنترل حرارت باید در وضعیت ۲ قرار گیرد.

در مدلهای مادون قرمز یک لامپ فروسرخ وجود دارد که بعد از گرم شدن حرارت ساطع میکند. در گذشته سیستم انواع بخاری برقی بر اساس داغ شدن المنت و ساطع شدن حرارت ناشی از آن بود.

فن هیتر نسبت به سایر انواع هیترها مصرف برق کمتری دارد. در ادامه به بررسی انواع هيتر برقي میپردازیم. به عبارت دیگر ولتاژ کارکرد فن هیتر باید با ولتاژ برق، مطابقت داشته باشد.

پس از تمیز کردن فن هیتر و هنگام اتصال مجدد به برق مطمئن باشید، بدنه فن هیتر و دوشاخه خشک شده است.

مطمئن شوید، دوشاخه به درستی به پریز متصل است. پیش از آنکه دوشاخه را از پریز بیرون بیاورید، فن هیتر را خاموش کنید.

سیم رابط و کابل فن هیتر را از زیر فرش یا موکت عبور ندهید. برای اتصال فن هیتر به برق حتما از محافظ برق استاندارد استفاده کنید و در صورتی که آن را به رابط برق متصل میکنید، رابط الکتریکی استاندارد و بدون مشکل را به کار ببرید.

فن هیتر را به دستگاه تایمر یا تجهیزاتی که میتوانند فن هیتر را به طور خودکار خاموش یا روشن کنند، متصل نکنید.

در فاصلهی پنجاه سانتیمتری فن هیتر قرار نگیرد. هنگامیکه در فصل تابستان از فن هیتر استفاده نمیکنید، آن را در بستهبندی اصلی خود قرار دهید.

زمانیکه دمای اتاق شما به میزان مطلوب رسید، باید با چرخاندن کلید ترموستات در جهت خلاف عقربههای ساعت، فن هیتر را خاموش کنید و در همان نقطه نگه دارید.

هیتر ایکسچنجر آکوامولاتور برای محیط های با دمای پایین کاربرد دارد. راهنمای استفاده هیتر برقی به شما نکاتی را ارائه خواهد کرد تا با رعایت آنها، بیشترین بهره را از فن هیتر خود ببرید و نیازی به مراجعه به تعمیرکاران یا پرداخت خسارتهای جبرانناپذیر نداشته باشید.

هنگام استفاده فن هیتر حتما باید نکاتی را رعایت کنید تا علاوه بر حفظ سلامت و طول عمر دستگاه خود، خطر جانی شما را تهدید نکند.

کافی است با رعایت چند نکته، سالهای سال از آن و گرمای لذت بخشش بهره ببرید. پس از نصب و روشن کردن دستگاه باید بدانید که برخی تنظیمات باید انجام شود.

اگر فن هیتر شما، مشمول گارانتی باشد و شما شخصا اقدام به باز کردن قطعات یا تعمیر آن کنید از گارانتی خارج میشود.

در این نوع کمپرسورها برای جداسازی مایع سردکننده از گاز باید دستگاه مایع شکن یا آکومولاتور را در مسیر جریان ورودی به کمپرسور نصب کرد.

کاربرد المنت های سرنازل در صنعت قالب گیری پلاستیک است که مشابه به دستگاه های تزریق پلاستیک می باشد. به همین سبب تولید کنندگان معتبر اغلب، از ویژگیهای ضد حریق پیشرفته مختلف برای محصولات خود استفاده میکنند.

این فن هیتر توسط برند ایرانی پارس خزر (Pars Khazar) تولید شده و برای افرادی مناسب است که میخواهند سریع گرم شوند.

از ویژگیهای بهترین فن هیتر پارس خزر، میتوان به چرخش اتوماتیک به طرفین، دکمه ثابت کننده، محل جمع کردن سیم برق، تایمر 24 ساعته و پدال روشن و خاموش اشاره کرد.

از خصوصیات هیتر برقی کم مصرف اسکندری میتوان به یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش اشاره کرد.

این فناوری یکی از شایعترین تکنولوژی های ساخت سیستم های گرمایشی همچون بخاری برقی کم مصرف است. حواستان باشد توان گرمایشی فن هیتر باید با اتاقی که فن هیتر را قرار میدهید همخوانی داشته باشد.

راهنمای استفاده هیتر برقی مشکلاتی را که ممکن است برای فن هیتر رخ دهد، معرفی کرده است و راهکارهای رفع آن را به شما معرفی میکند.

ورق های فولادی فرم دار نسبت به مبدل های چدنی و قدیمی، از کارایی بالاتر و وزن کمتری برخوردارند. این دسته از سیستم های گرمایشی معمولاً فن دار هستند و میتوانند گرما را در کل محیط پخش کنند.

توان گرمایشی دستگاه را فاکتورهای مختلف مثل تعداد المنت و موتور آن تعیین میکنند. روش های مختلفی برای تامین انرژی مورد نیاز برای گرم کردن آب استخر ها استفاده می شود که در این بخش قصد داریم به بررسی رایج ترین سیستم های گرمایشی و المنت استخر ها بپردازیم.

قیمت هیترهای برقی به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. که به صورت استوانه،قابلیت نصب بر روی سیلندرها لوله ها و مخازن را دارد.

این روغن کف کرده، به همراه ماده مبرد در حالت مایع میتواند باعث خرابی دریچه خروجی کمپرسور یا دیگر قطعات مکانیکی شود.

خاموش بودن کمپرسور به مدت طولانی فشار ماده مبرد بالا میرود و به سمت بخشهای با فشار کمتر حرکت میکند.

اگر مشکل از قطعی فاز و نول باشد، بایستی با استفاده از ابزار مناسب سیمهایی که از صفحه جدا شده است به جای خود برگردد.

اگر برای مدت طولانی از فن هیتر استفاده نمیکنید، آن را از برق جدا سازید و مراقب باشید که در معرض گرد و غبار قرار نگیرد.

اگر کمپرسور برای مدت نسبتا طولانی خاموش باشد، میتواند باعث بروز مشکل شود. برای رفع مشکل سرد بودن باد فن هیتر، سیم و دوشاخهی برق را بررسی کنید.

عیب ۲: باد فن هیتر سرد است. گاهی هنگام استفاده فن هیتر ممکن است مشکلی بروز کند که شما نیاز دارید علت بروز آن و راه حل رفع عیب را بدانید.

عیب ۱: فن هیتر روشن نمیشود. حال می توان حدس زد، هدف استفاده از هیتر چیست. مصرف برق فن هیتر بر اساس توان حرارتی آن است.

در ضمن می توان توسط کلید روشن و خاموش بین راهی تعبیه شده روی سیم برق به آسانی وسیله را روشن یا خاموش نمود.

فن هیتر نسبت به سایر وسایل برقی، نیازی به مراقبت خیلی خاص و سرویس دورهای ندارد. فن هیتر را روی سطح مرطوب، فرش و یا موکت قرار ندهید؛ بلکه آن را روی سطح صاف و مقاوم قرار دهید.

بطوری که ورودی آکومولاتور در سمت خروجی اواپراتور، و خروجی آن در سمت ورودی کمپرسور قرار گیرد. برای تمیز کردن فن هیتر، نیاز به هیچ گونه مواد شیمیایی ندارید و در صورتی که از مواد شیمیایی استفاده کنید، کیفیت ظاهری فن هیتر شما از بین خواهد رفت.

جالب است بدانید، بعد از مدتی روغن به دلیل جریان گاز مبرد دوباره به محفظه کارتر برمی گردد. فن هیتر را از برق جدا کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.