مجلس نمایندگان خراسان شمالی از بازی سیاسی دست کشید

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی گفت: خواستار حذف خانه احزاب از استان از سیاست و فعالیت های سیاسی و پیگیری نیازهای مردم و احزاب اساسی، انتقالی و مستقل هستیم.

سید میکائیل محمدی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه احزاب خراسان شمالی مدت هاست از مردم دور بوده اند، گفت: و او وارد عمل شد.

وی در مورد دومین نشست رسمی هفته گذشته مجلس نمایندگان افزود: در این نشست نمایندگان احزاب استانی، انتقالی و مستقل با یکدیگر دیدار کردند و در مورد مسائل کلیدی استانی و برنامه های توسعه ای بحث و تبادل نظر کردند. اظهار نظر.

محمدی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد برگزاری این جلسات به صورت ماهانه و در هر جلسه با یکی از موضوعات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، خانواده، آموزشی، فرهنگی و هنری، پزشکی و . . پرداخت شده.

وی دعوت از مدیران اجرایی و نشست با مدیران صنعت و بخش دولتی و خصوصی را از دیگر برنامه های خانه استانی در راستای دغدغه های استان اعلام کرد و گفت: در نظر داریم به مشکلات همه شهرستان ها حتی روستایی رسیدگی کنیم. خصوصاً در زمینه راه و آب، از نهاد استانی هم پیگیر باشیم.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی تاکید کرد: در سال آینده انتخابات اعضای کنفرانس اسلامی را پیش رو داریم و به همین مناسبت از نمایندگان استان دعوت و سوال می کنیم و بر فعالیت آنها نظارت می کنیم.

وی ادامه داد: نماینده نباید با حمایت احزاب رای دهد، اما برای حل معضلات اجتماعی پاسخگوی مشکلات حزب نباشد.

محمدی ادامه داد: هدف ما پاسداری از نظام و اسلام است و خط قرمز ما کشور ما ایران است، همه دنبال یک انقلاب هستیم و می‌خواهیم مشکلات را حل کنیم و نظام شیطانی را کاهش دهیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.