مدیر عامل توییتر 42 میلیون دلار درآمد دارد

[ad_1]

او در صورتی که ظرف 12 ماه پس از تغییر مدیریت توییتر از سمت مدیرعاملی پاراگ آگراوال برکنار شود، 42 میلیون دلار دریافت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، ایلان ماسک، تاجر میلیاردر، روز دوشنبه قرارداد خرید 44 میلیارد دلاری توییتر را برای انحلال این شرکت رسانه های اجتماعی به عنوان یک شرکت سهامی عام امضا کرد.

در بیانیه سهام در 14 آوریل، ماسک گفت که به مدیران توییتر اعتماد ندارد.

Ecolar تخمین می زند که اگر پاراگ آگراوال در طول 12 ماه تغییر سیستمیک به عنوان مدیر عامل توییتر انتخاب شود، به قیمت ماسک 54.20 دلاری هر سهم در توییتر و ارزش یک سال درآمد پایه و توزیع سریع بستگی دارد. در زیر، شما 42 میلیارد دلار درآمد خواهید داشت.

آگراوال، مدیر ارشد فناوری سابق توییتر، در ماه نوامبر مدیرعامل این شرکت شد و در سال 2021 30.4 میلیون دلار درآمد داشت.

پاراگ آگراوال روز دوشنبه به کارکنان توییتر گفت: «پس از اینکه ایلان ماسک حریم خصوصی توییتر را کامل کرد، آینده شرکت نامشخص است.

در یک انجمن پرسش و پاسخ با کارکنان در مورد برنامه های ماسک برای توییتر، آگراوال با سؤالاتی در مورد احتمال اخراج و دلایل هیئت مدیره برای اتحاد خطاب به ماسک گفت که باید با او مشورت شود.

ماسک گفت توییتر باید یک پلتفرم زبان رایگان باشد. مقامات از آگراوال پرسیدند: آیا دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، که سال گذشته برای همیشه از توییتر منع شد، پس از انتقال کنترل شرکت به ایلان ماسک، اجازه بازگشت دارد؟ مدیر توییتر پاسخ داد: پس از نهایی شدن قرارداد، نمی‌دانیم این پلتفرم چه مسیری را طی خواهد کرد. من معتقدم زمانی که ما فرصت گفتگو با ایلان را پیدا می کنیم، این سوالی است که باید از او پرسید.

آگراوال به کارکنان گفت: “هیچ برنامه ای برای تیراندازی وجود ندارد.”

به گزارش رویترز، برت تیلور، رئیس توییتر نیز سعی کرد به کارمندان شرکت اطمینان دهد که توافق با ایلان ماسک به شرکت اجازه می دهد تا زمان نهایی شدن قرارداد به فعالیت خود ادامه دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.