معاینه فیزیکی زنان سرپرست خانوار / قبض پزشکی این زنان

[ad_1]

رئیس دفتر بهزیستی و توانمندسازی زنان سازمان بهزیستی کشور با اشاره به سرپرستی 247 هزار خانواده زن گفت: در نظر داریم در سال جاری از توان جامعه و گروه های جهادی برای انجام پژوهش های بدنه زنان سرپرست استفاده کنیم. خانوارها.”

نرجس اسدی در گفت وگو با ایسنا، وی در خصوص برنامه سلامت جسمانی زنان سرپرست خانواده تحت پوشش انجمن بهزیستی گفت: در حال حاضر 247 هزار زن سرپرست خانوار در انجمن بهزیستی شامل حدود 600 هزار نفر با احتساب خانواده هستند. از آنجایی که زنان سرپرست خانوار وظایف و مسئولیت های والدینی را با هم انجام می دهند، استرس جسمی و روحی آنها بیشتر از سایر زنان است و بدیهی است که برای درمان به پول بیشتری نیاز خواهند داشت. سلامت جسمانی سرپرستان خانواده یکی از وظایف اصلی است. دفتری که در آن سالانه وام های خوب در نظر گرفته می شود.

وی گفت: در این برنامه زنان سرپرست خانوار از کمک های درمانی برخوردار می شوند.

وی با بیان اینکه تعداد وام های طرح سلامت زنان در سال 1400 با افزایش پنج برابری نسبت به سال های گذشته همراه بوده است، گفت: بدهی 1400 این برنامه از 3 میلیارد گوجه فرنگی به 16 میلیارد گوجه فرنگی افزایش یافته است.

رئیس دفتر توانمندسازی خانواده و بانوان انجمن مددکاری اجتماعی به میزان اعتبار طرح سلامت بانوان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برای سال 1401 پیشنهاد اضافه شدن اعتبار برای این برنامه ارائه شد. همچنین قرار است در سال جاری از مهارت های شرکت کنندگان و گروه های جهادی شناخته شده برای انجام نظرسنجی از زنان سرپرست خانوار استفاده شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.