نساجی 1400 / خانه ای بر دوش «امید شهر خسته»!

[ad_1]

سال 1400 به پایان رسید که شاگردان بی زبان الهام فراموش کردند در خانه خود بازی کنند!

به گزارش ایسنا، پس از پایان کار مجید جلالی، سال 1400 با کارگردانی خاموش الهام برای «امید شهر خسته» آغاز شد. برخلاف انتظار، حضور الهام، سبک پارچه را تغییر داد و قائمشهری ها در پاییز رفتند. آنها سخت تلاش کردند و با نتایج دلخواه خود از انتهای جدول خارج شدند و در این بین حتی تعداد زیادی از اعضای تیم نیز مانع پیشرفت شاگردان الهام گرفته نشدند.

بقای لیگ

آنها سرانجام در لیگ بیستم با ایستادن در رده سیزدهم در حالی که اعضای تیم پارچه آرام را در دست داشتند به کار خود پایان دادند و با مربی خود شادی خود را جشن گرفتند. نکته قابل توجه فصل از دست دادن پارچه بود که تا هفته آخر بالای سر سه تیم دیگر بود که برای بقای لیگ دست و پنجه نرم می کردند اما در هفته بیست و هشتم این تیم توانست در لیگ برتر بماند.

نساجی 1400 / شانه

در جریان گذشت باشگاه اسطوره

اما تلخ ترین اتفاق سال 1400 برای قائمشهری ها مرگ اسطوره ای این گروه بود. نادر داستانشان در سن 62 سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت. دستانشان در تمام دوران حضور خود در نساجی حضور داشت و ثابت ترین گل های لیگ برتر فوتبال ایران را به ثمر رساند.

نساجی 1400 / شانه

ابتدای خانه تا دوش گرفتن

دغدغه اصلی پارچه ها بعد از پایان لیگ برتر، چمن نامناسب ورزشگاه شهید وطنی و ممنوعیت بازی چمن مصنوعی بود. قبل از شروع لیگ، طرح تبدیل چمن مصنوعی به آشوب طبیعی آغاز شد اما تاخیرهای فراوان، تغییر برنامه زمانبندی تعمیر تخته و رها شدن پروژه باعث حرف قائمشهری شد. پروژه مردمی به دلیل کمبود اعتبار و کندی اجرا متوقف شد.

ورزشگاه شهدای ساری انتخاب بسیار خوبی برای قائمشهری ها بود تا بازی های خود را در این ورزشگاه انجام دهند. با وجود سختی‌ها و محدودیت‌های ورزشگاه، بازی‌های اصلی نساجی توسط ساری انجام می‌شد، اما وضعیت ناخوشایند زمین بازی در نهایت باعث شد تا مدیران تیم به فکر تغییر مکان خود برای دریافت مجدد باشند. آنها در یک هفته رقابتی در ورزشگاه نقش جهان را بازی کردند و میزبان مسابقات بعدی خود در ورزشگاه امام رضا بودند.

این خانه همچنان در اختیار شاگردان الهامی است و به نظر می رسد در لیگ بیست و یکم نتوانند به شهید وطنی برگردند. علیرغم اینکه آنها در تمام بازی های خود در واقع میهمان بودند، اما نوع بازی و نتایج این تیم مورد تحسین کارشناسان قرار گرفت. تا پایان سال 1400 جایگاه خود را در مرکز جدول تثبیت کردند. قائمشهری ها در پایان سال 1400 با 27 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارند و تا نیمه بالای جدول اختلاف چندانی ندارند. این یک پیشرفت بزرگتر از فصل گذشته است.

قبلاً دانشجویان بین المللی در زمینه ایجاد انگیزه در دانشجویان

نکته قابل توجه حضور بازیکنان باتجربه در تیم نساجی بود. ابتدا علیرضا حقیقی که اولین دروازه بان تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 بود به نساجی پیوست و در بهار با عملکرد عالی خود جایگاه خود را در چارچوب اهداف گروه تثبیت کرد. همچنین بازیکن سابق اوساسونا و کاپیتان سابق تیم ملی ایران پس از جدایی از تراکتورسازی به جمع شاگردان الهام اضافه شد و این روزها به عنوان سرپرست این گروه نقش تاثیرگذاری را ایفا می کند.

نساجی 1400 / شانه

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.