همکاری صدا و سیمای همسا و البرز در عرصه گردشگری

[ad_1]

ایرانگردی بسیار متنوع است و برای هر سلیقه ای گزینه های جالبی دارد. چه مجذوب مکان های تاریخی باشید و چه عاشق طبیعت، انتخاب های جذابی در سراسر ایران دارید. دست اندرکاران عرصه فرهنگ و هنر این امکان را دارند که بهترین نمونه های فرهنگ ایرانی را کشف کنند. کسانی که وارد صنعت غذا و غذا می شوند، با هدیه به هر شهری برمی گردند.

به گزارش ایسنا یک وب سایت ارسال کنیدگردشگری در ایران سرشار از پتانسیل ها و فرصت های ناشناخته و تشنه سرمایه گذاری و توجه بخش خصوصی و دولتی است. یکی از قابلیت ها و فرصت هایی که می تواند گردشگری ایران را نجات دهد، گردشگری آنلاین است. متأسفانه با وجود وسعت و تنوع صنعت گردشگری ایران، بخش کوچکی از صنعت گردشگری کشور به اینترنت دسترسی پیدا کرده است و هنوز پتانسیل آن به طور کامل شناسایی نشده است.

طی سالیان متمادی استارتاپ های مختلف گردشگری دست به این ابتکار زده اند و سعی در ارائه خدمات آنلاین گردشگری مانند فروش بلیط، اجاره هتل و اقامتگاه، بازاریابی گردشگری و … دارند. یکی از استارتاپ ها، وب سایت همسا است که به صورت تخصصی در زمینه سایت های اجاره آنلاین فعالیت می کند و به تازگی همکاری جدیدی را با صدا و سیمای البرز راه اندازی کرده است.

تفاهم نامه همسا و صدا و سیمای البرز

اولین تفاهم نامه همکاری بین هنرمند جدید راهکار سفر آسا (همسا) و صدا و سیمای البرز زیرمجموعه مجتمع دارویی برکت در زمینه توسعه گردشگری بین طرفین امضا شد.

بر اساس این تفاهم نامه، شرکت همسا مسئولیت ارائه خدمات رفاهی و گردشگری به 1500 نفر از کارکنان این مرکز صنعتی را بر عهده داشته است. شرکت همسا بر اساس این قرارداد یک ساله، اعتباری را برای کارکنان صدا و سیمای البرز در نظر گرفته است، مشروط بر اینکه این افراد بتوانند از تمامی اقامتگاه های موجود در سایت همسا استفاده کنند.

همسا، شرکت اجاره آنلاین، تلاش می کند تا با تامین زیرساخت ها و منابع مورد نیاز سازمان ها و شعب ملی، در جهت توسعه صنعت گردشگری گام بردارد.

وب سایت همسا، سامانه رزرواسیون آنلاین

سیستم اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه بومگردی راه حلی جدید برای سفر آسا (شرکت سهامی خاص) با نام همسا، در سال 1996 به عنوان یکی از منابع هلدینگ آرنیکا وارد دنیای گردشگری شد و یکی از بزرگترین سامانه های رزرواسیون آنلاین است. . 10000 آبادی در سراسر ایران دارد.

اقامتگاه های موجود در این سایت با تنوع بسیار زیاد خود شامل کلبه، اقامتگاه، سوئیت، آپارتمان، اقامتگاه بوم گردی و هتل هر سلیقه ای را برآورده می کند. پشتیبانی 24 ساعته، امکان آنالیز بازدید از مهمانان، فیلترهای طبقه بندی محل اقامت بر اساس قیمت و نوع اقامت، از ویژگی های این سامانه است.

حمسا با جهت‌گیری توسعه گردشگری پایدار توانسته است زنجیره تامین سبز را فراهم کند تا بازدیدکنندگان و میزبانان بتوانند به راحتی و به طور موثر بر روی یک پلتفرم با هم ارتباط برقرار کنند. در راستای این ایده، برند همسا برای نشان دادن یک ذهنیت تجاری طراحی شد. خانه سبز با دوستان مهمان و مهمان نواز که با دسترسی به خدمات رزرو اقامتگاه با هم دوست می شوند.

ماموریت همسا ارائه یک تجربه فراموش نشدنی با اقامتی بسیار مقرون به صرفه، خدمات عالی برای مهمانان و منبع درآمدی برای مهمان نوازی است.

صدا و سیمای البرز; اولین شرکت پخش پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار

شرکت پخش البرز از سال 1353 فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون یکی از زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری البرز می باشد. پخش البرز یکی از قدیمی ترین شرکت های پخش و اولین شرکت پخش پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار کشور است. این شرکت هم در زمینه کالاهای دارویی و هم کالاهای مصرفی فعالیت می کند و با توزیع سریع، ایمن و 24 ساعته محصولات خود سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد.

قوانین و مزایای همکاری شرکتی با همسا

سفرهای کاری و تفریحی برای هر فردی در سازمان می تواند تحت پوشش خدمات رفاهی سازمان باشد. در این راستا همسا با ارائه پیشنهادات موثر آمادگی خود را برای همکاری با سازمان ها اعلام می دارد. از مزایای این مشارکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد یک تیم مدیریتی با قابلیت نظارت آسان و تخصصی، ارائه تایید کد شخصی، قرار دادن کارکنان و غیره.

کمپین ها و تخفیف های سازمانی خاص را ارائه دهید

ارائه وام های مختلف بسته به نوع قرارداد همکاری

اختصاص و افزایش اعتبار کل و اضافی برای کارکنان هر سازمان

فرصتی برای یک مورد یا راه حل کلی

مشاوره و استفاده از ایمیل اختصاصی جهت توجه به تخفیفات ویژه همسا

پیامدهای همکاری همسا و صدا و سیمای البرز در خصوص گردشگری

با مشارکت همسا و صدا و سیمای البرز می توان امیدوار بود که گردشگری داخلی به ویژه پس از دوران سخت کرونا بهبود و ارتقا یابد. یک قدم کوچک با اهداف بزرگ و نتایج مثبت در هر دو طرف شراکت.

محمد گلشن، مدیر توسعه بازرگانی همسا وی با تاکید بر اهمیت این مشارکت گفت: امیدواریم با همکاری شرکت خوشنام صدا و سیمای البرز بتوانیم زمینه را برای توسعه مشارکت مرکز برکت فراهم کنیم تا هر دو طرف بتوانند کار کنند. برداشتن گام در جهت توسعه خدمات اساسی و گردشگری.»

گلشن در ادامه بیان کرد: همسا در این تفاهم نامه سعی کرده است خدمات رفاهی و گردشگری لازم را در بالاترین سطح بهداشتی و ایمنی به کارکنان صدا و سیمای البرز ارائه کند.

مدیر توسعه بازرگانی همسا با ابراز امیدواری نسبت به توسعه همکاری‌های اخیر دو طرف، حرکت همسا را ​​در جهت ارتقای صنعت گردشگری آنلاین کشور دانست.

گردشگری ایران بدون شک از استعداد بالایی برخوردار بوده است. در این میان، گردشگری آنلاین در حال افزایش است و حمسا، یکی از پیشتازان این حوزه، در تلاش است تا یک تجربه مثبت گردشگری آنلاین ایجاد کند.

در این صورت حمصه هزاران اقامتگاه بومگردی، اقامتگاه، آپارتمان و هتل برای خدمات رسانی به گردشگران فراهم کرد. پشتیبانی همسا که به صورت 24 ساعته فعالیت می کند، از زمان رزرواسیون تا پس از خروج گردشگران از اقامتگاه، صاحب خانه و مهمان دارد تا تجربه سفر بهتری را برای مردم ایجاد کند.

پایان گزارش آگهی

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.