هیچ درخواستی از کمیسیون راستی آزمایی هفتم مبنی بر انتقال این درختان به منطقه یک صورت نگرفت

[ad_1]

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از دریافت درخواست شهرداری برای جابجایی درختان در محدوده منطقه یک به کمیسیون ماده ۷ خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهدی عباسی صبح امروز در تذکری پیش از دستور خود در جلسه اخیر شورای شهر تهران درباره جابجایی درختان منطقه چیذر اظهار کرد: چگونه می توانیم از جامعه بخواهیم درختان را نجات دهند؟ به درختان آسیب نرسانید.

وی در ادامه افزود: من نماینده دادگاه در کمیسیون ماده هفتم بودم و اصلاً انتقالی صورت نگرفته بود، در حالی که ماده ۷ مسئولیت جابجایی درختان را بر عهده داشت و اگر این درخواست وجود دارد. ماده 7 نظر ما این بود که در فصل زمستان که درختان در خواب هستند جابجایی صورت می گیرد و شهردار یا شهرداری اجازه هیچ کاری در مورد اعتراض را ندارند و از شهرداری می خواهیم به قانون احترام بگذارد.

عباسی همچنین با اشاره به رقم بدهی ها و افزایش تعرفه ها گفت: در لایحه مذکور تهران را به 5 بلوک محاصره و بلوک 5 که در مناطق نیازمند بود تقسیم کردیم، افزایش تعرفه نداشتیم و به طور خاص. محدودیت های 1 و 2 وجود دارد. شمال بودیم و در بحث نگهداری فنی چون این موضوع به جرایم ساختمانی مربوط می شود 20 درصد افزایش داشتیم که افزایش فضا را هم نشان می داد ضریب پیشگیری از جرایم ساختمانی؛

وی همچنین از وضعیت پل های مکانیکی انتقاد کرد و گفت: سفارش قبلی در خصوص طراحی پل های مکانیکی پذیرفته شد و فعالیت ها شهرداری در نظر گرفته شد که باید دو ماه کار کنیم و سپس می توانیم این وضعیت را بهبود بخشیم. وضعیت پل ها.» به شهرداری یادآوری کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.