وضعیت دوگانه کشورهای غربی با وجود مشکلات شخصی

[ad_1]

یک کارشناس بین المللی بین المللی با اشاره به تبعیض رسانه ای علیه اوکراین در نتیجه سایر بحران های بشردوستانه در اطراف می گوید: «امروز شاهد الگوی بی اخلاقی و نژادپرستی در سراسر جهان هستیم و جامعه بین المللی بیشتر با ایالات متحده هماهنگ است. جهان. . .

عماد آبشناس در گفت وگو با ایسنا، درباره رفتار دوگانه غرب پس از تحولات اوکراین، علیرغم اینکه فلسطینی ها یا بسیاری از کشورهای دیگر سال هاست تحت ظلم و ستم بوده اند و غرب تاکنون پاسخ قاطعانه ای به آنها نداده ام. وی گفت: در شرایطی هستیم که در ابتدای جنگ اوکراین موضوعاتی مانند رنگ پوست، چشم یا نژاد توسط رسانه های غربی پوشش داده می شد که نشان از نژادپرستی و استانداردهای دوگانه در سطح بین المللی داشت.

وی افزود: امروز می بینیم که حتی در مجامع بین المللی نیز این روند دوگانه ادامه دارد، مردم فلسطین سال ها حتی در دوران معاصر کشته، شهید و مظلوم می شوند، امروز آمریکایی ها در عراق و افغانستان و بسیاری دیگر. «آنها از سراسر جهان به مردم ظلم و اجبار کردند و چه فجایعی که به بار نیاوردند. شخصیت، در همه جای دنیا و بر خلاف هر دین دیگری، افراد مهم هستند.

یک کارشناس مسائل بین الملل تاکید کرد: اگر صحبت از انسانیت شد، ارزش های ما باید یکسان باشد، اما متاسفانه اکنون که به نفع آمریکا و غرب است، قتل درست است و اگر درست باشد، خطر آنهاست. درست نیست. نه تنها مسئله مردم اوکراین، بلکه آمریکایی ها تمام تلاش خود را می کنند تا آخرین اوکراینی را که در روسیه می جنگد، پیدا کنند، حتی اگر همه مردم کشته شوند.

آبشناس گفت: متأسفانه امروز جامعه بین المللی در آمریکا دنبال می شود، حتی می بینیم که برای اولین بار دبیرکل سازمان ملل در حال جنگ است که سازمان ملل باید از اقدام خودداری کند. گفت. این اتفاقات وجود سازمان ملل را با تردید مواجه کرد.

وی در پایان گفت: امروز سازمان ملل به نماد استبداد و استبداد تبدیل شده است و این وضعیتی است که هرکس باید حق خود را به زور بگیرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.