ویل اسمیت فیست; تاریخچه بومرنگ و نتیجه نهایی

[ad_1]

ویل اسمیت فیسی سازمانی «واقع‌گرا» است که در سال‌هایی که تمام جهان برای احیای حقوق زنان در دنیای «نمایش» گرد هم آمده بودند، بیشترین مخالفت را با زنان در تاریخ اسکار داشت.

به گزارش ایسنا، حسین معزی نیا در پستی اینستاگرامی نوشت: «جعبه بومرنگ ویل اسمیت تاریخ است، در پایان یک تراژدی است، زمان و مکان مناسب.

مشت ویل اسمیت یک وعده تاریخی ریاکاری است. نشانه های دروغین این عصر وجود دارد که ادعا می کند بیانگر سخنان خاموش و حمایت از ضعیفان است. خوب در یک مهمانی پر از بازی های ساختگی از حمایت اقلیت ها و چپ و راست سیاه پوستان، زنان، زنان سیاهپوست، معلول یا ناتوان هستند، ضرب و شتم چند نماینده در مقابل نماینده ضعیف دیگری با همان ویژگی ها باقی می ماند. فیلم‌های کلاسیک «بد»، «بد» و «نژادپرستانه» نشان داده‌اند که چگونه «سیاه‌پوستان» در منطقه هارلم ممکن است ناگهان سقوط کنند و وحشت بیشتری در این منطقه ایجاد کنند.

ویل اسمیت فیسی سازمانی «واقع‌گرا» است که در سال‌هایی که تمام جهان برای احیای حقوق زنان در دنیای «نمایش» گرد هم آمده بودند، بیشترین مخالفت را با زنان در تاریخ اسکار داشت.

ویل اسمیت همزمان با آواز خواندن «حمایت از اوکراین» در لباس‌ها یا سخنرانی‌های ستاره‌های لیموزین ضربه خورد. اگر ممکن است یکی از آنها مشتاق است و برای “حفظ خانواده” به صورت طرف مقابل می زند، جرم پوتین چیست؟ او می خواست از خانواده بزرگ، ملت و سرزمین خود “حفاظت کند”. آیا همه جنایات تاریخی به یک بهانه انجام نشده است؟ آیا همه میلیون‌ها قتل در تاریخ به این دلیل اتفاق نیفتاد که یکی از آنها خون ریخت و فکر کرد که مأموریتش محافظت از چیزی است؟

مشت ویل اسمیت به اعضای مدرسه‌ای برخورد می‌کند که چندین سال پیش اعتراف کرده‌اند که از این به بعد فقط فیلم‌های جعلی ارائه می‌شود. فیلم هایی که حمایت خود را از مستضعفان نشان می دهند تا هر احمقی بتواند “پیام های امداد” فیلم ها را کاملا درک کند. اکنون “دیکتاتوری صغیر” جایگزین رژیم های دیکتاتوری قبلی شده است و قلمرو را به قدری کاهش داده است که خالق پدرخوانده سال ها شرمنده خواهد بود که بقیه وقت را بگذراند، به سرعت سن را رها کند و افسانه ها را از بین ببرد. بازی های شیرین کاری جوان. قدیمی است.

بوکس ویل اسمیت نمایانگر از دست دادن اعتماد به نفس آکادمی است که دیگر قدرت و صحنه برگزاری مراسمی اخلاقی و منصفانه را ندارد که حضور یک خواننده پرشور همه را وادار کند هرچه به ذهنشان می رسد نگویند، نه شجاعت شلیک کردن ثواب آنها را با خود ببرید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.