پشتیبانی و اجرای طرح های نظامی توسط سربازان در حوزه دانش بنیان

[ad_1]

پشتیبانی و اجرای طرح های نظامی توسط سربازان در حوزه دانش بنیان

امیر سرتیپ محمودی گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با همکاری قرارگاه آموزشی ستاد کل نیروهای مسلح، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) دارای . تلاش برای اندیشیدن به ایده های نو و تلاش های نو سربازان عزیز استفاده از زمینه های مبتنی بر دانش.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ محمد محمودی، جانشین فرمانده کل دفاع جمهوری اسلامی ایران، در خصوص ارزش های مختلف سرلشکر صیاد شیرازی گفت: اولین نهادهای پژوهشی نظامی، دانش بنیان بود. و دفاتر تحقیقاتی چهار ارتش و ستادهای نظامی برنامه های بسیار خوبی را پیش بینی کرده اند و انشاالله در آینده در اختیار عموم قرار خواهیم داد.
وی افزود: در مرکز شهدای خدمت سربازی با مساعدت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تفاهم نامه و تفاهم نامه ای به همراه اردوی آموزشی منعقد کرده ایم که ستاد کل نیروهای مسلح نیروهای مسلح به رهبری ارتش است. علاقه مندان به ارتش که خدمت می کنند، اگر ایده نو و ابتکاری در حوزه دانش دارند، می توانند برنامه های خود را تدوین کنند تا بتوانیم از این طرح ها استفاده کنیم و به زندگی مردم، اقتصاد کمک کنیم. و توسعه ملی
این فرمانده نظامی همچنین خاطرنشان کرد: شهادت سرلشکر صیاد شیرازی نماد و نمونه وفاداری، نظام جهادی و میدان همبستگی و دلسوزی برای نیروهای مسلح به ویژه نظامیان و همچنین نمونه شجاعت، مردانگی بود. ، اخلاق، دولت، کارشناس نظامی و معمار. تحولات مهمتری در دوران رهبری دفاعی و نظامی رخ داد.
وی ادامه داد: شهید صیاد شیرازی از پایه گذاران عامه مردم و راهیان نور بود و هیئت آموزش نظامی را تشکیل داد. وی معتقد بود که تجربیات مهم دوران دفاع مقدس باید به نسل های آینده منتقل شود و به همین دلیل هیئت آموزش نظامی را تأسیس کرد و امروز نیز دانش آموزان ارتش این تجربیات را در میدان عمل به کار می گیرند.
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره برگزاری مراسم رژه 29 فروردین و مراسم رژه پیش رو گفت: دو سال پیش به دلیل عارضه قلبی نتوانستیم طبق روال معمول در کشور رژه برگزار کنیم اما خدمتی داشتیم. رژه: سلامت عمومی در مبارزه با بیماری های قلبی و کمک های مطمئن برای معیشت مردم و همچنین افراد نیازمند.
امیر سرتیپ محمودی همچنین گفت: امسال اما با توجه به کاهش نیروی پدافند کرونا، قصد داریم رژه را به عنوان یکی از دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران که در واقع محصول وزارت کشور است به نمایش بگذاریم. دفاع و چهار ارتش.»

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.