گردشگران از منطقه Ax-1 ماندند

[ad_1]

گردشگران اتمسفر اولین جت شخصی که به فرودگاه بین المللی پرواز کرد در اقیانوس اطلس فرود آمد.

به گزارش ایسنا، تاریخچه تاریخچه چهار ستاره شناس در ایستگاه فضایی بین المللی به پایان رسیده است و آنها پس از یک ماموریت 17 روزه در حالی که به مدت 15 روز در یک ایستگاه محلی زندگی و کار می کنند به زمین باز می گردند.

اخترشناسان فضانورد Ax-1 در داخل کپسول اسپیس ایکس دراگون دیروز، 24 آوریل، ساعت 21:10 (5:40 صبح دوشنبه) به وقت تهران و حدود ساعت 21:36 تهران ایستگاه فضایی بین المللی را به مقصد زمین ترک کردند. زمان آنها به آبهای اقیانوس اطلس در سواحل فلوریدا رسیدند. اگرچه ماموریت Ax-1 اولین ماموریت خصوصی به ایستگاه فضایی بود، اما اولین ماموریت خصوصی در اطراف مدار زمین نبود و در الهام 4، چهار خدمه در کپسول اژدها برای سه نفر به دور زمین رفتند. – یک روز در سپتامبر 2021 بمانید.

جو یک فعالیت گردشگری است "تبر-1" به زمین رسیدند

روند بهبودی اخترشناسان آغاز شده است. پروژه Ax-1 توسط Axiom Space در 8 آوریل به فضا پرتاب شد تا چهار دانشمند تجاری را از SpaceX در یک سفر کوتاه به ایستگاه فضایی پرواز داده و به مدت هشت روز در آنجا بمانند. نیروی هوایی متشکل از چهار نفر است که سه نفر از آنها مبلغ 55 میلیون دلار برای این سفر پرداخت کرده اند و یکی از متخصصان سابق ناسا مسئول مدیریت و هزینه سفر است. این چهار نفر شامل ستاره شناس ناسا مایکل لوپز-الجزایر، تاجر آمریکایی لری کانر، تاجر کانادایی مارک پتی و سرمایه گذار و تاجر اتان استیب هستند.

این پروژه قرار بود حدود 10 روز از جمله هشت روز در ایستگاه محلی به طول بینجامد، اما پس از اینکه هوای شدید مانع از مسیر بازگشت از سه شنبه 19 آوریل شد، تمدید شد و سرانجام ستاره شناسان روز گذشته ایستگاه فضایی بین المللی را ترک کردند.

جو یک فعالیت گردشگری است "تبر-1" به زمین رسیدند

تاخیرهای پروژه Ax-1 باعث ایجاد ترافیک برای خدمه بعدی ناسا در ایستگاه فضایی شده است. اسپیس ایکس قرار است روز چهارشنبه ساعت 3:52 بامداد به وقت شرقی (12:22 بامداد به وقت تهران) از فضا 39A فضانوردان جدیدی را به ماموریت Crew-4 بفرستد. ناسا فضاپیمای کندی را به دور زمین می فرستد.

ناسا و اسپیس ایکس در حال آماده شدن برای بازگرداندن چهار ستاره شناس با پروژه Crow-3 پس از ورود Crow-4 به ایستگاه فضایی هستند.

Ax-1 تنها ماموریت Axiom Space نیست و این شرکت قصد دارد با کمک SpaceX کارهای بیشتری در فضا انجام دهد و همچنین می خواهد ایستگاه خصوصی خود را در مدار زمین تا پایان سال 2020 یا بعد از آن بسازد. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.