گوگل برای علامت پیکسل واچ درخواست داده است.

[ad_1]

گوگل پتنت پیکسل واچ را در اداره ثبت اختراعات و اداره علائم تجاری ایالات متحده ثبت کرده است.

به گزارش ایسنا، احتمال زیادی وجود دارد که ساعت هوشمند گوگل «Pixel Watch» نام داشته باشد. بر اساس وب سایت گوگل 9to5go، این غول فناوری ثبت نام تجاری «Pixel Watch» را در اداره ثبت اختراعات و اداره علائم تجاری ایالات متحده ایجاد کرده است. گوگل درخواست خود را نوشته است که این نام باید گروهی از ساعت‌های هوشمند، قاب‌ها و رشته‌های آنها را پوشش دهد.

درخواست علامت تجاری شامل هیچ جزئیاتی در مورد این دستگاه نمی شود. اما طبق شایعات گذشته و اطلاعات نشسته، اولین ساعت هوشمند گوگل ظاهر نامحدودی دارد. انتظار می رود این ساعت هوشمند دارای سنسور ضربان قلب و سایر ویژگی های موجود برای محصولات فیت بیت خریداری شده توسط گوگل در سال 2021 باشد. با این حال، به نظر می رسد که این دستگاه گرانتر از Fitbit خواهد بود و یک دیکتاتور واقعی در اپل واچ خواهد بود. انتظار می رود این محصول با نرم افزار Wear OS 3 که در حال حاضر در تعداد محدودی از ساعت های هوشمند استفاده می شود، کار کند.

به گزارش وب سایت انگجت، Jon Prosser که به دلیل افشای زمان عرضه شناخته می شود، قبلاً اعلام کرده بود که گوگل قصد دارد اولین ساعت خود را در 26 می معرفی کند. این بعید است زیرا این تاریخ با نشست سالانه طراحان گوگل در ماه می مطابقت دارد. با این حال، قبل از اینکه گوگل بتواند این محصول را عرضه کند، باید بر تعدادی از موانع نظارتی غلبه کند. اما از آنجایی که این دستگاه هنوز در فهرست کمیسیون ارتباطات و بلوتوث فدرال (SIG) قرار نگرفته است، ممکن است تاریخ عرضه آن 26 می باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.