50 برابر حجم مناسب شبکه های اجتماعی در ایران!

[ad_1]

معاون فرهنگی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان میزان صحیح شبکه های اجتماعی در کشور را معادل 10 هزار تومان می گوید، این به گفته وی نیست، نرخ فعلی شبکه های اجتماعی در سراسر کشور به یک عدد می رسد. رقم خیره کننده 200 میلیارد دلار

سینا کلهر در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه کل بودجه اختصاص یافته به فدراسیون ورزش های همگانی و مخاطبان بیش از 80 میلیون نفر بسیار ناچیز است، اظهار کرد: بودجه فدراسیون ورزش های همگانی در سال 1400 کافی بود. به 6 میلیارد تومان پس عملی ترین و موثرترین اقدامی که می توانید در مورد آن وام انجام دهید چیست؟

وی افزود: فدراسیون ورزش های همگانی در کنار مسئولیت ورزش همگانی، رشته های حرفه ای دیگری مانند مینی فوتبال را نیز در خود گنجانده و نیازمند تغییر چشمگیر در فضای اعتباری است.

معاون فرهنگی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه نباید مانند سایر سازمان ها شاهد فدراسیون ورزش های همگانی باشیم، خاطرنشان کرد:

آیا برای پیشگیری یا درمان هزینه می کنید؟

کلهر افزود: یک مشکل ساده; آیا قصد دارید برای مراقبت های بهداشتی یا درمانی پول خرج کنید؟ آیا هدف شما استفاده از پیشگیری است یا درمان؟ حدود 100 میلیارد گوجه فرنگی برای درمان به صورت محلی مصرف می شود، اما برای پیشگیری با وجود بدهی استانی، در مجموع با 200 میلیارد تن بدهی مواجه هستیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: بر اساس تصمیم اتحادیه اسلامی با الحاق یک بند به یک سرفصل لایحه بودجه سال 1401 دولت باید 27 درصد از کل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده را به عنوان بهبود ورزش مدارس، ورزش همگانی، روستایی و همگانی پرداخت کند. ورزش، اماکن ورزشی بانوان و اماکن ورزشی به ویژه در حوزه معلولان و جانبازان، گفت: این اعتبار در قالب اعتباری برای وزارت ورزش و جوانان و وزارت آموزش و پرورش در بودجه سالانه تامین می شود. و پس از تبادل توافق در اختیار شعب قرار می گیرد.

معاون فرهنگی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: همچنین امیدواریم با تخصیص اعتبارات سازمان برنامه و دارایی اتفاقات خوبی در ورزش ملی بیفتد.

6 قشر بدون سرایدار در کشور

کلهر با تاکید بر اینکه اگر قرار بود تحولی اساسی در عرصه عمومی ایجاد شود به حدود 10 میلیارد تن اعتبار نیاز داریم، گفت: در صورت تحقق چنین رقمی شاهد تغییر بنیاد برای دانش آموزان، کارکنان، زنان خانه دار خواهیم بود. ، سالمندان و کودکان خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه در ورزشگاه برای حدود 6 تیم سرایداری وجود ندارد، گفت: بانوان خانه دار و بچه ها در صورت ورزش هیچ مراقبی ندارند، اگر 6 ملی پوش بزرگ باید تحت پوشش باشند حداقل اعتبار مورد نیاز حدود 10 میلیارد تومان است. .

معاون فرهنگی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: امیدواریم دولت با این جدیت و پذیرش این موضوع پیش رفته و اقدام کند، با تصمیم گیری به نقطه جلوگیری از عملیات می رسیم. عملاً قبل از درمان و اگر 100000 میلیارد تومان باشد باید برای درمان هزینه شود. واقعاً باید ده ها هزار گوجه فرنگی بدهکار اداره پیشگیری در نظر گرفت.

جمعیت 82 میلیون نفری!

کلهر خاطرنشان کرد: باید برای این ورزش مبلغی در نظر گرفته شود و اگر تعداد ورزشکاران سازمان یافته را به سه میلیون نفر کاهش دهیم با حدود 82 میلیون نفر مواجه خواهیم شد و باید برنامه ریزی و اعتبارات مناسب را تخصیص دهیم. برای بهبود وضعیت «بازی های اجتماعی باید انجام شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.